Futbolo vartai Adidas 122x95x95 cm, mobilūs | PowerSport.lt
Futbolo vartai Adidas 122x95x95 cm, mobilūs | PowerSport.lt
Futbolo vartai Adidas 122x95x95 cm, mobilūs | PowerSport.lt
Futbolo vartai Adidas 122x95x95 cm, mobilūs | PowerSport.lt
Futbolo vartai Adidas 122x95x95 cm, mobilūs | PowerSport.lt
Futbolo vartai Adidas 122x95x95 cm, mobilūs | PowerSport.lt
Futbolo vartai Adidas 122x95x95 cm, mobilūs | PowerSport.lt
Futbolo vartai Adidas 122x95x95 cm, mobilūs | PowerSport.lt

Futbolo vartai Adidas 122x95x95 cm, mobilūs

247961
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2020-05-18
65,00 €
Su mokesčiais

Aprašymas

Produkto savybės:

 • Dvi panaudojimo būsenos: viena su skyle futbolo kamuoliui skirta smūgio tikslumui gerinti, kita – standartinė, skirta smūgiuoti iš toliau
 • kompaktiško dizaino, lengvi
 • lengva pernešti
 • inovatyvi tinklo konstrukcija
 • išsiskleidžia per mažiau nei 3 sek.
 • vartų išmatavimai (i x p x a): 122 x 95 x 95 cm
 • vartų išmatavimai sulenkus (i x p x a): 105 x 70 x 3.5 cm
 • komplekte: futbolo vartai su tinklu, 3 plastikiniai vartų tvirtinimo elementai sujungti virve ir nešiojimo krepšys

Specifikacija

Apie Adidas

Adidas (pavadinta pagal vieno iš įkūrėjų pravardę ir pavardės pirmąsias tris raides) - Vokietijos sportinių drabužių, avalynės, inventoriaus gamintojas. Kompanija yra didžiausia sporto avalynės gamintoja Europoje ir antra didžiausia sportinės avalynės gamintoja pasaulyje.

Įkurta 1924 m. dviems broliams – Adolfui ir Rudolfui Dassler – grįžus po Pirmojo pasaulinio karo į gimtąjį miestelį Herzogenaurach, Bavarijoje.

Iš pradžių firma buvo pavadinta Gebrüder Dassler Schuhfabrik (brolių Dassler batų fabrikas). Broliai batus kūrė savo namų rūsyje, tačiau miestelyje, kuriame jie gyveno elektros tuomet dar nebuvo, todėl broliai elektros energiją gaudavo mindami stovintį dviratį ir taip priversdami savo techniką dirbti.

1936 m. Adolfas, pravarde Adi, važiavo į vasaros olimpiadą vienu pirmųjų pasaulyje greitkeliu. Tų metų olimpaidoje jis rėmė amerikiečių bėgiką Jesse Owens, kuris buvo pirmas juodaodis sportininkas turėjęs rėmėjų. Owens’as avėdamas tais batais laimėjo keturis aukso medalius ir taip suteikė gerą vardą sau ir Dassler’ių batams, kurie netrukus pradėjo populiarėti tarp pasaulinio garso sportininkų. Ant brolių stalų netrukus atsirado laiškų iš viso pasaulio, o nacionalinių komandų treneriai buvo susidomėję jų batais. Verslas sekėsi, Dassler’iai pardavė po 200 000 porų batų kasmet (prieš prasidedant Antrajam pasauliniam karui).

1945 m. balandį amerikiečių karinės pajėgos buvo beveik sunaikinusios Dassler fabriką, kuris karo metu buvo naudojamas prieštankiniams ginklams gaminti, tačiau Adolf’o žmonai, Kathe, pavyko įtikinti karius, jog firma ir jos darbuotojai susidomėję tik sportinės avalynės gamyba. Amerikiečių okupantai netrukus tapo pagrindiniais Dassler’ių batų pirkėjais.

1947 m. broliai išsiskirstė – Rudolfas įkūrė savo firmą, pavadinimu Puma, o Adolfas 1949 m. rugpjūčio 18 d. pervadino savo firmą Adidas (Adi Dassler). Nuo to laiko broliai nuolat pykosi ir, nors yra palaidoti tose pačiose kapinėse, palaidoti kiek įmanoma toliau vienas nuo kito.

Dabar Adidas yra viena didžiausių, populiariausių ir žinomiausių sportinės aprangos ir avalynės gamintojų pasaulyje.

Labiausiai žinomas prekės ženklas pasaulyje, kilęs iš Vokietijos. Mes žinome, kad tai puikus sportinių drabužių, avalynės, inventoriaus gamintojas, tačiau kompanija gamina ir sporto inventorių ir reikmenis, t.y. treniruokliai, svoriai, hanteliai ir kt. Adidas - inovacijų ir dizaino lyderiai, kurie siekia padėti sportininkams įgauti kuo daugiau įgūdžių ir didžiausią treniruočių efektyvumą, naudojantis kiekvienu iš produktų, kurie pasiekia pasaulinę rinką. 

Kompanija yra didžiausia sporto avalynės gamintoja Europoje ir antra didžiausia sportinės avalynės gamintoja pasaulyje.

 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".