Laisvų svorių staklės  | Laisvų svorių staklės Smito BODYCRAFT F410  | PowerSport.lt

Laisvų svorių staklės Smito BODYCRAFT F410

F410

Treniruokitės saugiai su BodyCraft F410 Smito treniruokliu. Net 320 kg apkrovą atlaikantis štangos grifas yra pateikiamas kartu. Pats Smito treniruoklis yra pakrypęs 70 , ko dėka sudaromas anatomiškai tinkamas štangos kėlimo kampas.

Atsiprašome, prekės laikinai neturime.
899.00 €

BodyCraft yra pasaulinio garso prekinis ženklas iš JAV puikiai žinomas dėl savo patikimumo. Visos treniruoklio dalys yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, ko dėka yra užtikrinamas ilgaamžis treniruoklio veikimas. BodyCraft F410 linijinis Smito treniruoklis yra sukurtas atlaikyti net labai intensyvias treniruotes.

 

Produkto savybės:

  • Treniruoklio rėmo storis - 2,5 mm kartu su sustiprintomis 4,5 mm storio plokštėmis sudaro tvirtą treniruoklio konstrukcijos pagrindą
  • Ergonomiškas nuokrypio kampas - 70
  • Neilonininiai štangos fiksavimo elementai sudaro sklandų ir tylų štangos judėjimą
  • 20 padėčių štangos aukščiui koreguotis leis pasirinkti tinkamiausią poziciją treniruočių metu
  • Maksimali grifo apkrova - 320 kg 
  • Kartu su BodyCraft F410 Smito treniruokliu yra pateikiamas štangos grifas

 

BodyCraft® buvo įkurta 1994 metais trimis paprastais pagrindams: užtikrinant kokybišką produktą vartotojui; sukurti treniruoklius, kurie treniruotų ne vieną raumenų grupę; pateikti viską už prieinamą kainą. Kompanijos aistra – gaminti saugius, puikaus dizaino, įperkamus produktus, kurių niekas nepakartotų. Visos idėjos patentuojamos ir saugomos. Svarbiausia, jog įrenginys motyvuotų sportuoti kasdien, nesvarbu sporto salėje ar namuose esate ir ilgai tarnautų.

Staklės, suoleliai ir kardio treniruokliai yra saugūs, įvairūs, ergonomiški, funkcionalūs, todėl daugelis Bodycraft produktų buvo priimti kaip standartai ir yra plačiai kopijuojami.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".