Metimo kūjis Polanik PM-5/100  | PowerSport.lt

Metimo kūjis Polanik PM-5/100

163319
Prekę pristatysime Jums iki: 2020-08-15
189,00 €
Su mokesčiais

Aprašymas

Gaminama iš aukštos kokybės grūdinto cinkuoto plieno pripildyta specialaus švino mišinio. Padengtas milteliniais dažais. Kūjo viela cinkuota. Lengvos, bet tvirtos rankenos.

Tinka varžyboms atitinka Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos sertifikatus.

Kūjo svoris (kg): 5

Kūjo diametras (mm): 100

IAAF sertifikatas Nr. I-99-0157

Specifikacija

Apie Polanik

POLANIK stipri Lenkijos kompanija, kuri jau 40 metų gamina sporto įrangą lengvaatlečiams. Ne taip seniai  produktų asortimento bazę apėmė tik lengvosios atletikos įranga - ietys, diskai, kliūtys ir panašiai. Šiandien įmonė tiekia itin platų asortimentą, apimantį ir aprangos linijas ir stovus, barjerus, taip pat užsiima įrangos montavimu.Kompanija gali pasiūlyti ir visus lengvajai atletikai reikalingus atributus: barjerus, kartelių stovus, startus, čiužinius. Jie gaminami iš aukštos kokybės duraliuminio ir anglies pluošto. Mes sukūrėme mūsų pačių patentuotus apsaugotus gamybos metodus.

1991 metais Polanik ietis gavo pripažinimą iš Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF). Šiuo metu visi iečių užbaigimai turi IAAF sertifikatus.

 

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".