Krepšinio lenta su lanku Spalding Dallas Mavericks, Mini 29x24 cm  | PowerSport.lt

Krepšinio lenta su lanku Spalding Dallas Mavericks, Mini 29x24 cm

162548
Atsiprašome, prekės laikinai neturime.
19,99 €
Su mokesčiais

Aprašymas

Mini krepšinio lenta su lanku Dallas Mavericks

- Originalus NBA logotipas;

- Puikiai tinka biure, vaikų kambaryje;

- Patogus tvirtinimui lipnus paviršius;

- Dydis: 29 x 24 cm.

Specifikacija

Apie Spalding

 

Įmonė buvo įkurta 1876 m., kai Albertas Spalding dar buvo metikas beisbolo komandoje Čikagoje. Bendrovė tuomet pradėjo specialzuotis beisblo lazdų ir kamuoliukų gamyboje. Iki pat 1896 m. šie kamuoliukai tapo oficialiais Nacionalinės lygos JAV kamuoliais. Vėliau kompanijos futbolo kamuolys tapo oficialiu kamuoliu Australijos futbolo lygoje. Nors tik 1983 metais pradėtas gaminti ir krepšinio kamuolys, tačiau dėl savo kokybės ir patogumo greitai tapo oficaliu kamuolių tiekėju NBA lygoje. 

Spalding šiandien garsėja ypatinga patvariais ir rankai maloniais kamuoliais. 2006 m. Spalding ir NBA paskelbė, kad jie sukurus specialiai blokavimui skirtus kamuolius iš sintetinės medžiagos. Tačiau šis bandymas nepasitvirtino, nes naujasis sudėtinis kamuolys tapo labai slidus  naudojimo metu ir atgal nuo krepšnio lentos ar lanko grįžta neteisinga trajektorija. Bandymo rezultatas, NBA grįžo į senąsias vėžes ir dabar naudoja tik odinius kamuolius.

Dabar Spaldingo prekės ženklu pažymėti ne tik krepšinio, beisbolo kamuoliai, bet ir futbolo, tinklinio ir netgi softbolo kamuoliai.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".