Krepšinio kamuoliai  | Krepšinio kamuolys Spalding Teamball L.A. Lakers 7,5 dydžiai  | PowerSport.lt

Krepšinio kamuolys Spalding Teamball L.A. Lakers 7,5 dydžiai

✔ Prekės numatomas pristatymas iki: 2019-09-03
27.99 €
Su mokesčiais Pristatymas: 4 - 9 darbo dienos

Krepšinio kamuolys Spalding Teamball L.A. Lakers.

Kamuolys puikiai atspindintis NBA L.A. Lakers komandos dvasią. Kamuolys su komandos spalvomis ir logotipu.

Oficialaus dydžio ir svorio;
Sukurtas pramoginiam lauko žaidimui; 

Dydis

Kamuolys puikiai atspindintis NBA L.A. Lakers komandos dvasią. Kamuolys su komandos spalvomis ir logotipu.

Oficialaus dydžio ir svorio;
Sukurtas pramoginiam lauko žaidimui;
Pasižymi visomis savybėmis kuriomis turi pasižymėti kamuolys skirtas žaidimui lauke, padengtas aukštos kokybės ilgaamžiška guma;
Dydis: 7.

Įmonė buvo įkurta 1876 metais, kai Albertas Spalding dar buvo metikas beisbolo komandoje Čikagoje. Bendrovė tuomet pradėjo specialzuotis beisblo lazdų ir kamuoliukų gamyboje. Iki pat 1896 metų šie kamuoliukai tapo oficialiais Nacionalinėje lygoje Amerikoj. Vėliau kompanijos futbolo kamuolys tapo oficialiu kamuoliu Australijos futbolo lygoje. Nors tik 1983 metais pradėtas gaminti ir krepšinio kamuolys, tačiau dėl savo kokybės ir patogumo greitai tapo oficaliu kamuolių tiekėju NBA lygoje. 

Spalding šiandien garsėja ypatinga patvariais ir rankai maloniais kamuoliais. 2006 metais Spalding ir NBA paskelbė, kad jie sukurus specialiai blokavimui skirtus kamuolius iš sintetinės medžiagos. Tačiau šis bandymas nepasitvirtino, nes naujasis sudėtinis kamuolys tapo labai slidus  naudojimo metu ir atgal nuo krepšnio lentos ar lanko grįžta neteisinga trajektorija. Bandymo rezultatas, NBA grįžo į senąsias vėžes ir dabar naudoja tik odinius kamuolius.

Dabar Spaldingo prekiiu ženklu pažymėti ne tik krepšinio, beisbolo kamuoliai, bet ir futbolo, tinklinio ir netgi softbol kamuoliai.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".