Kreatinas  | Biotech Creatine Chewing Tablets 200 tab  | PowerSport.lt

Biotech Creatine Chewing Tablets 200 tab


Kiekviena Biotech Creatine Chewing Tablets kramtomoji tabletė turi 1000 mg gryno, aukštos kokybės kreatino monohidrato. Jose taip pat yra reikiamas maltodekstrino ir dekstrozės kiekis.

✔ Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekę galite rasti parduotuvėje Vilniuje: Laisvės pr. 125
22.00 €

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Creatine Chewing Tablets

Kiekviena Biotech Creatine Chewing Tablets kramtomoji tabletė turi 1000 mg gryno, aukštos kokybės kreatino monohidrato. Jose taip pat yra reikiamas maltodekstrino ir dekstrozės kiekis.

Kreatino monohidratas yra naudojamas organizmo ATF (adenozino trifosfatas)sintezėje. Kreatinas yra gyvybiškai svarbus raumenų susitraukimams. Raumenų susitraukimams reikalingas kuras, vadinamas ATF. ATF suteikia energijos paleisdamas vieną iš savo fosfatų molekulių. Tuomet jis tampa kitu junginiu, vadinamu ADF (adenozino difosfatas). Deja, raumenyse yra atkuriami tik keli ATF. Kreatinas duoda savo fosfato molekulę ADF, atkuriant ATF ir gali būti naudojamas vėl kaip kuras raumenų susitraukimams. Kuo daugiau kreatino jūs turite savo raumenyse, tuo daugiau ATF jūs galite sukurti. Tai leidžia labai gerai ištreniruoti raumenis. Jis taip pat padeda organizmo atsistatymo procese.

Biotech Creatine Chewing Tablets yra 100% farmacinės vertės. Tyrimais įrodyta, kad tokie angliavandeniai kaip dekstrozė ir maltodekstrinas pakelia insulino kiekį kraujyje bei pagerina kreatino absorbciją raumenyse. Kreatino tabletės nuolatos tirpina savo aktyviąsias medžiagas. Tai padidina kreatino pildymo efektyvumą 50-60%. Jose yra daug vitamino C. Creatine Chewing Tablets kramtomosios tabletės yra gaivinančio tropinių vaisių skonio, todėl  kreatino vartojimas tampa labai malonus. Jūs sunkiai rastumėte geresnę išeitį, tiesiog įsidėkite kelias Creatine Chewing Tablets tabletes į savo kišenę ir jūs turėsite reikiamą kreatino kiekį, kad ir kur bebūtumėte. Išgerkite savo kreatino monohidrato tabletes ir rezultatus galėsite stebėti sporto salėje!

Sudėtis:

Vitaminai ir mineralai:

Tropinių vaisių skonio

5 tabletės / 1 porcija

RDN

Vitaminas C

49,1 mg

81,83 %

 

Veikliosios medžiagos:

 

Medžiaga

5 tabletės / 1 porcija

Kreatino monohidratas

1000 mg

 

Vartojimas:

Suvartoti 5 kramtomąsias tabletes per dieną, tačiau pagal tyrimus nustatyta, kad rekomenduojama dienos norma gali būti didinama priklausomai nuo individualių poreikių.

Pakuotė:

200 kramtomųjų tablečių. 

BioTech USA – kompanija turinti daugiau nei 20 metų patirtį gaminant maisto papildus sportininkams. 1999 m. Biotech pradėjo vystyti savo veiklą Europoje ir dabar yra viena iš lyderiaujančių Europos maisto papildų kompanijų, siūlanti plačią liniją produktų skirtų tiek mėgėjiškai, tiek profesionaliai sportuojantiems. Išmėgink BioTech USA produktus ir įvertink kokybę produktų, kurie pripažįstami ir vertinami daugiau nei 44 pasaulio šalyse!

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".