Kreatinas  | Biotech 100% Creatine Monohydrate 500 g  | PowerSport.lt

Biotech 100% Creatine Monohydrate 500 g


Kreatino monohidratas yra naudojamas organizmo ATF (adenozino trifosfatas) sintezėje. Kreatinas yra gyvybiškai svarbus raumenų susitraukimams. Raumenų susitraukimams reikalingas kuras, vadinamas ATF.

✔ Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekę galite rasti Parduotuvėje Kaune: Šv. Gertrūdos g. 7
14.00 €

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

100% Creatine Monohydrate

Daugelis tyrimų parodė, kad kreatinas padidina raumenų jėgą ir masę. Nuo tada kreatino monohidratas yra pats populiariausias ir efektyviausias papildas pasaulyje jėgos siekiantiems atletams. Kreatino monohidratas yra naudojamas organizmo ATF (adenozino trifosfatas) sintezėje. Kreatinas yra gyvybiškai svarbus raumenų susitraukimams. Raumenų susitraukimams reikalingas kuras, vadinamas ATF. ATF suteikia energijos paleisdamas vieną iš savo fosfatų molekulių. Tuomet jis tampa kitu junginiu, vadinamu ADF (adenozino difosfatas). Deja, raumenyse yra atkuriami tik keli ATF. Kreatinas duoda savo fosfato molekulę ADF, atkuriant ATF ir gali būti naudojamas vėl kaip kuras raumenų susitraukimams. Kuo daugiau kreatino jūs turite savo raumenyse, tuo daugiau ATF jūs galite sukurti. Tai leidžia labai gerai ištreniruoti raumenis. Jis taip pat padeda organizmo atsistatymo procese.

Pagal mokslinius duomenis ilgalaikis mitybos papildymas kreatinu – pirmą savaitę vartojant po 20-30 g kreatino kasdien, o kitas šešias savaites po 5 g kas dieną – padidina šias atleto arba sportuojančio žmogaus savybes:

 - Maksimalią jėgą 5-15%;

- Maksimalų bendrą pajėgumą 5-15%;

- Pajėgumą sprinte 1-5%;

- Pajėgumą pasikartojančiuose pratimuose 5-15%.

Dėl didesnio pajėgumo, vartojant kreatiną, padidėja kūno ir raumenų masė 5-10%. Kadangi kreatino monohidratas yra labai populiarus, daug kompanijų jį platina, todėl jo yra įvairios kokybės.

BioTech Creatine Monohydrate yra 100% farmacinės vertės, nes jis yra testuotas pagal HPLC technologiją. HPLC (aukšto slėgio chromatografija) testas, kuris testuoja kreatino grynumą.

Sudėtis:

Veikliosios medžiagos: 

 

Medžiaga

5 g / 1 porcija

Kreatino monohidratas

5000 mg

 

Ingredientai:

Farmacinio išgryninimo 100% kreatino monohidratas.

Vartojimas:

Vienai porcijai, sumaišykite vieną arbatinį šaukštelį (5 g) Creatine Monohydrate su 500 ml jūsų pasirinktu skysčiu. Pakrovimo fazė: per pirmą savaitę suvartokite po 4 porcijas per dieną. Dvi prieš ir dvi po treniruotės. Palaikymo fazė: po pakrovimo fazės suvartokite po 2 porcijas per dieną. Vieną prieš ir vieną po treniruotės. Atkreipkite dėmesį į tai, kad pagal BioTech tyrimus, rekomenduojama dozė gali būti didinama priklausomai nuo individualių poreikių.

Pakuotė: 

500 g maiš.

BioTech USA – kompanija turinti daugiau nei 20 metų patirtį gaminant maisto papildus sportininkams. 1999 m. Biotech pradėjo vystyti savo veiklą Europoje ir dabar yra viena iš lyderiaujančių Europos maisto papildų kompanijų, siūlanti plačią liniją produktų skirtų tiek mėgėjiškai, tiek profesionaliai sportuojantiems. Išmėgink BioTech USA produktus ir įvertink kokybę produktų, kurie pripažįstami ir vertinami daugiau nei 44 pasaulio šalyse!

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".