Medvilninis kinezinis pleistras KT TAPE JUMBO CLASSIC 38,1 m – smėlio spalvos  | PowerSport.lt

Medvilninis kinezinis pleistras KT TAPE JUMBO CLASSIC 38,1 m – smėlio spalvos

163594
Prekę pristatysime Jums iki: 2020-07-30
59,99 €
Su mokesčiais

Aprašymas

KT pleistras – elastinga ir kvėpuojanti kinezinė juosta, pagaminta iš aukštos kokybės medvilnės su antialerginiais ir vandeniui atspariais klijais. Pleistras tinka palaikyti raumenų, sąnarių ir sausgyslių stabilumą ir pagerinti jų mobilumą. Mažina raumenų skausmus, esant nuovargiui, stresui ir (arba) uždegimui, skatina greitesnį gijimą. Aktyvina limfos tekėjimą ir kraujo apytaką. Padeda išlaikyti esamą sąnarių padėtį ir užtikrina stabilų sutvirtinimą. Instrukcijos: klijuoti ant švarios, sausos ir neriebios odos. Geresniam sukibimui rekomenduojama nusiskusti arba patrumpinti plaukus. Pleistras laikosi iki penkių dienų, nepraranda veiksmingumo duše, baseine. Norėdami nuimti pleistrą, atsargiai tempkite jį plaukelių augimo kryptimi, švelniai prispausdami prie odos.

Kas tai yra kinezinis pleistras?
Jei Jūs treniruojatės pirmajam savo maratonui, kad laimėtumėte dar vieną aukso medalį, arba tiesiog intensyviam sporto renginiui, tai puikiai žinote, kad niekas taip Jūsų nepristabdys kaip trauma.

Jūs visada galite vartoti skausmą malšinančius vaistus ar tiesiog likti nuošalyje, tačiau tai nėra išeitis, tuo labiau, kad vartojami analgetikai gali būti pavojingi. Jūs galite užsiveržti sportinį tvarstį, tačiau jis ribos judėjimo laisvę ir bus nepatogus.
Geriausias kinezinis pleistras!
Laimei, yra alternatyva, kliniškai išbandyta sportininkų ir patvirtinta milijonų žmonių. Tai – kinezinis pleistras. Jį patogu ir lengva naudoti ir profilaktikai, ir daugeliui traumų gydyti: skausmui keliuose, blauzdikaulio streso sindromui, tenisininko alkūnei ir t. t.
Kaip tai veikia?
Tarkime, Jūs ką tik po treniruotės ir Jums labai skauda nugarą. Kinezinis pleistras sumažins skausmą ir įtampą, gerins kraujotaką ir limfos tekėjimą, pagreitins gijimą.

Arba, pavyzdžiui, bėgant išniro kelis ir dabar skauda bėgant ar lipant laiptais. Kinezinis pleistras prilaikys pažeistą sąnarį. Pleistras jau iš anksto padalytas, patogu jį iš karto iš dėžutės klijuoti reikiamoje vietoje.

Tiesiog sekite instrukcijos nurodymais, klijuokite – ir Jūs vėl būsite pasirengę sportuoti.

Kaip pasirinkti pleistrą?

Naudojimo laikas

Kūno dalys

Treniruotės tipas

Paprastas (medvilninis) kinezinis pleistras

 1–3 + dienos

Pečiai, klubai, nugara
Jautrios kūno dalys

Maža apkrova

Kinezinis pleistras KT PRO

7 + dienos

Rankos, kojos, keliai
Visi sąnariai

Vandenyje ir esant didelei apkrovai

Techninės savybės
Kinezinis pleistras yra pagamintas iš 100 proc. sustiprinto medvilnės pluošto. Medvilnės pluoštas išaustas viena kryptimi, siekiant tamprumo į ilgį, o ne į plotį. Taip pleistras užtikrina stabilų sutvirtinimą, neapribodamas judėjimo.

„Matrix“ – tai mechaninis tinklinis audinys, dėl kurio pleistras gali temptis 140 proc. į ilgį, bet ne į plotį. 140 proc. elastingumas labai svarbus, nes atitinka odos elastingumą. Tai leidžia pleistrui lankstytis ir judėti kartu su oda kaip gumelei, nesukeliant nepatogumų. Unikalus „Matrix“ audinys greitai pašalina drėgmę, o tai svarbu patogumui ir naudojimui. Kuo didesnis audinio poringumas, tuo greičiau jis išgarina prakaitą ir drėgmę. Pleistras yra pralaidus orui, patogus naudoti iki penkių dienų iš eilės. Per tą laiką pleistras nesukelia odos niežulio ir sudirgimo.
Dėl puikių klijų savybių su šiuo pleistru galima maudytis, žaisti smėlio tinklinį, jis nepraleidžia purvo. Medicininių klijų patvarumas nėra pati svarbiausia savybė. Klijai turi gerai laikytis, nepaisant nepalankių oro sąlygų ir būti lengvai nuklijuojami, be skausmo ir kraujo. KT pleistro kūrimo komanda praleido šimtus valandų, kurdama puikiai subalansuotą sportinį pleistrą.

Kinezinis pleistras yra klijuojamas raumenų, raiščių, sausgyslių (minkštųjų audinių) srityje, kad juos išoriškai lengvai ir stabiliai sutvirtintų. Taip galima užkirsti kelią traumoms ir paspartinti gijimą. Esant skirtingoms traumoms, KT pleistras veikia skirtingai. Esant „bėgiko keliui“, pakelia, palaiko ir sutvirtina kelio sąnarį, išlaiko jį vietoje. Esant padų fascitui, palaiko suglebusius raumenis išilgai pėdos.

Esant blauzdikaulio skausmo sindromui, mažina skausmą ir pagreitina gijimo procesą. Priklausomai nuo to, kaip ir kur pleistras klijuojamas, jis sutvirtina, riboja judėjimą arba atpalaiduoja minkštuosius audinius judant. Įsitempdamas kaip guminė juostelė, KT pleistras gerina audinių funkcijas ir nukreipia apkrovą nuo skaudamos vietos ir pažeistų raumenų bei sąnarių, taip siekdamas išvengti tolesnės žalos.

KT pleistras, užtikrindamas palaikymą, padeda išvengti traumų ir suteikia galimybę pažeistam audiniui natūraliai pailsėti ir atsigauti, nepaisant to, kad Jūs ir toliau sportuojate. KT pleistras mažina patinimus ir gerina kraujo apytaką, o tai padeda išvengti raumenų spazmų ir pieno rūgšties susikaupimo.

Specifikacija

Apie KT Tape

KT tape - privati bendrovė, įsikūrusi Jutoje, USA, kuri ne tik gamina, bet ir patys projektuoja medicinos produktus. Pagrindinis įmonės tikslas suteikti sportininkams pasitikėjimo savimi ir padėti pasiekti ddžiausią treniruotės efektyvumą be traumų.

Laimei, yra alternatyva, kliniškai išbandyta sportininkų ir patvirtinta milijonų žmonių. Tai –kinezinis pleistras. Jį patogu ir lengva naudoti ir profilaktikai, ir daugeliui traumų gydyti: skausmui keliuose, blauzdikaulio streso sindromui, tenisininko alkūnei ir t.t. Tarkime, Jūs ką tik po treniruotės ir Jums labai skauda nugarą. Kinezinis pleistras sumažins skausmą ir įtampą, gerins kraujotaką ir limfos tekėjimą, pagreitins gijimą.Arba, pavyzdžiui, bėgant išniro kelis ir dabar skauda bėgant ar lipant laiptais. Kinezinis pleistras prilaikys pažeistą sąnarį. Pleistras jau iš anksto padalytas, patogu jį iš karto iš dėžutės klijuoti reikiamoje vietoje.

Kinezinis pleistras yra pagamintas iš 100 proc. sustiprinto medvilnės pluošto. Medvilnės pluoštas išaustas viena kryptimi, siekiant tamprumo į ilgį, o ne į plotį. Taip pleistras užtikrina stabilų sutvirtinimą, neapribodamas judėjimo.

 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".