Kettler  | Paspirtukas KETTLER Hot Chocolate 8  | PowerSport.lt

Paspirtukas KETTLER Hot Chocolate 8


Kettler paspirtukas Hot Chocolate 8 skirtas vaikams nuo 5 metų ir suaugusiems.

Atsiprašome, prekės laikinai neturime.
154.00 €

KETTLER Hot Chocolate 8 Paspirtukas 

Kettler paspirtukas Hot Chocolate 8 skirtas vaikams nuo 5 metų ir suaugusiems. Išmargintas, šokolado spalvos paspirtuko rėmas pagamintas iš aliuminio. Reguliuojamo aukščio vairas, du 8" dydžio guoliniai ratukai, todėl paspirtukas puikiai rieda, itin komfortiškas ir malonu jį vairuoti. Maksimalus išlaikomas svoris 100 kg. Paspirtuko kopusas ir rankenos sulankstomos, turi nešiojimo diržą. Paspirtukas supakuotas spalvingoje dėžutėje, puikiai tinkančioje dovanoms.

Techniniai duomenys Matmenys (ilgis/auštis/plotis) 85 x 84-100 x 13 cm
Pakuotės matmenys (ilgis/auštis/plotis) 83 x 28 x 25 cm
Svoris 5,2 kg
Vaiko amžius nuo 5 m ir suaugusiems

KETTLER kompanija geriausiai žinoma kaip treniruoklių gamintoja. Kompanija įkurta Vokietijoje 1949 metais ir iki 1970 m. daugiausiai dėmesio buvo skiriama turistinio inventoriaus gamybai. Vėliau pradėtas gaminti atletinės gimnastikos inventorius. Kettler produkcijos gamyboje naudojami savi patentuoti išradimai. Vokiečiai, kaip žinia, vertina kokybę bei patikimumą, todėl kompanijos šūkis „Tikra Vokiška kokybė“ yra pripažintas visame pasaulyje.

KETTLER gamina aukščiausios kokybės produktus plačiai pripažintus Europoje ir pasaulyje. KETTLER produkcija lyderiauja Europos rinkoje, bet dėl savo aukštos kokybės ją pamėgo ir amerikiečiai. Treniruokliai yra paženklinti simboliu GS, tai rodo, jog ši produkcija atitinka Europos saugumo standartus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".