Inversiniai stalai  | Inversinis stalas KETTLER Apollo  | PowerSport.lt
Inversiniai stalai  | Inversinis stalas KETTLER Apollo  | PowerSport.lt
Inversiniai stalai  | Inversinis stalas KETTLER Apollo  | PowerSport.lt
Inversiniai stalai  | Inversinis stalas KETTLER Apollo  | PowerSport.lt

Inversinis stalas Kettler Apollo

✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2019-10-29
329,00 €
Su mokesčiais

KETTLER Apollo Treniruoklis nugarai

KETTLER treniruoklis APOLLO sumažina spaudimą nugaroje. Skirdami tik keletą minučių per dieną Jūs galite pagerinti savo sveikatą, nes ši terapija padeda: sumažinti arba visai išgydyti nugaros skausmą, pagerinti laikyseną, paspartinti kraujo bei kitų medžiagų apytaką, sumažinti stresą, atpalaiduoti raumenis. Padėtis "žemyn galva" gerina apytaką, taip pat šioje padėtyje pagerėja viršutinės kūno dalies raumenų ir svarbių organų patingai smegenų) aprūpinimas deguonimi.

Ortopedai ir fizioterapeutai rekomenduoja padėtį "žemyn galva" stuburo, šlaunų, kelių sąnarių atpalaidavimui. Taip pat ši padėtis yra puiki profilaktinė priemonė prieš raumenų patempimą. Atsipalaidavimo pratimai su APOLLO ypatingai rekomenduojami po ilgo nugaros įtempimo (pvz. ilgo automobilio vairavimo, ėdimo darbo ir pan.). 

Techniniai duomenys Paruošto treniruoklio matmenys (ilgis/plotis/aukštis) 150 x 85 x 226 cm
Suskleisto treniruoklio matmenys (ilgis/plotis/aukštis) 40 x 85 x 220 cm
Maksimalus vartotojo svoris 110 kg
Treniruojantis gali prireikti kito žmogaus pagalbos
Susilanksto

KETTLER kompanija geriausiai žinoma kaip treniruoklių gamintoja. Kompanija įkurta Vokietijoje 1949 metais ir iki 1970 m. daugiausiai dėmesio buvo skiriama turistinio inventoriaus gamybai. Vėliau pradėtas gaminti atletinės gimnastikos inventorius. Kettler produkcijos gamyboje naudojami savi patentuoti išradimai. Vokiečiai, kaip žinia, vertina kokybę bei patikimumą, todėl kompanijos šūkis „Tikra Vokiška kokybė“ yra pripažintas visame pasaulyje.

KETTLER gamina aukščiausios kokybės produktus plačiai pripažintus Europoje ir pasaulyje. KETTLER produkcija lyderiauja Europos rinkoje, bet dėl savo aukštos kokybės ją pamėgo ir amerikiečiai. Treniruokliai yra paženklinti simboliu GS, tai rodo, jog ši produkcija atitinka Europos saugumo standartus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".