Pieno išrūgų proteinas HealthyChoice Whey Padidinti

Pieno išrūgų proteinas Healthy Choice Whey 100% 2kg

4 Atsiliepimai
Healthy Choice Healthy Choice

Nauja

100 procentų grynas, tirpus išrūgų baltymas „HEALTHY CHOICE“ 2kg gaminamas iš aukšciausios rušies išrūgų baltymų koncentrato, kuriame yra daugiau kaip 80 procentų baltymų. Vienoje porcijoje (30 g) produkto yra 24 g raumenų vystymąsi skatinančio baltymo, mažai riebalų, cholesterolio, laktozės ir angliavandenių.

Smulkiau

Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos

45,00 €

su PVM

Apie produktąPristatome pirmą lietuvišką proteino produkto liniją 100 procentų GRYNĄ, TIRPŲ IŠRŪGŲ BALTYMĄ „HEALTHY CHOICE“. Pirmą kartą Lietuvoje pradėta nenutrūkstama gamyba 100 procentų GRYNO IŠRŪGŲ BALTYMO „HEALTHY CHOICE“, kokybe niekuo nenusileidžia užsienio analogams.

Lietuva visais laikais garsėjo itin kokybiškais, populiariais pieno gaminiais tokiose didelėse rinkose kaip Vokietija, Italija, Prancūzija, Šveicarija ar Naujoji Zelandija. Lietuviško produkto 100 procentų GRYNO IŠRŪGŲ BALTYMO „HEALTHY CHOICE“ atsiradimą paskatino ne tik patriotiškas jausmas Lietuvai ir neišsemtos mūsų pramonės galimybės, bet ir tai, kad analogiško produkto nėra Lietuvos ir Baltijos šalių rinkose. Kita vertus, pasigilinus į esamų užsienio produktų sudėtį bei atlikus išsamius mokslinius tyrimus prieita išvados, kad daugelis proteino produktų yra nevisiškai natūralūs su įvairiais cheminių junginių pagrindu išgaunamais skoniais, saldikliais, dažikliais ir kt.

Prieš pradedant gaminti, tiekti ir platinti lietuvišką 100 procentų GRYNĄ IŠRŪGŲ BALTYMĄ „HEALTHY CHOICE“ atlikta labai išsami šio produkto sudėties, pakuotės ir poreikio rinkoms analizė, trukusi pusantrų metų. Bandomuosius „HEALTHY CHOICE“ gaminius jau išbandė garsiausi Lietuvos sportininkai ir gydytojai dietologai. Jie pripažino natūralių baltymų naudą. Nuolat konsultuojamės su profesionaliais sportininkais, treneriais, gydytojais-dietologais ar gydytojais apie „HEALTHY CHOICE“ gaminio pačias vertingiausias savybes.

Itin dažnai sulaukiame vertinimų – kad mūsų natūralus baltymas ypač naudingas gydant ligonius po sunkių traumų, pacientams praradusiems daug svorio ar išsekus jų organizmui.

Turintiems antsvorio problemų ar norintiems numesti svorį „HEALTHY CHOICE“ reiktų vartoti reguliariai ir normotomis porcijomis. „HEALTHY CHOICE“ proteinas aprūpina organizmo ląsteles reikiamų baltymų kiekiu, todėl žymiai mažiau valgysite nereikalingo maisto.

Baltymų prisotintos organizmo ląstelės slopins apetitą. 100 procentų GRYNAS IŠRŪGŲ BALTYMAS „HEALTHY CHOICE“ itin populiarus ir sveikos gyvensenos puoselėtojams.

100 procentų GRYNAS IŠRŪGŲ BALTYMAS „HEALTHY CHOICE“ yra geriausios kokybės išrūgų baltymas, sukurtas išsaugant baltymų biologinę vertę (BV). Tai puikaus skonio, tirpus, be dažiklių, be saldiklių, nebrangus, kokybiškas produktas, tinkamas vartoti keletą kartų per dieną. 100 procentų GRYNAS IŠRŪGŲ BALTYMAS „HEALTHY CHOICE“ gaminamas iš aukščiausios rūšies išrūgų baltymų koncentrato, kuriame yra daugiau kaip 80 procentu baltymų.

„HEALTHY CHOICE“ baltymas išgaunamas žemoje temperatūroje ultrafiltracijos būdu, taip išsaugant nepakitusią baltymo struktūrą. Vienoje porcijoje (30 g) produkto yra nedaug laktozės ir 24 g raumenų vystymąsi skatinančio baltymo. Šis produktas yra vienas geriausių šakotos grandinės aminorūgščių (BCAA) šaltinių.

„HEALTHY CHOICE“ baltymas išgaunamas žemoje temperatūroje ultrafiltracijos būdu, taip išsaugant nepakitusią baltymo struktūrą. Vienoje porcijoje (30 g) produkto yra nedaug laktozės ir 24 g raumenų vystymasis skatinančio baltymo. Šis produktas yra vienas geriausių šakotos grandinės aminorūgščių (BCAA) šaltinių.


„HEALTHY CHOICE“ baltymai (proteinas) ir jų svarba žmogaus organizmui

Baltymai yra raumenų statybinė medžiaga, viena iš pagrindinių maistinių medžiagų, kaip angliavandeniai ir riebalai. Proteinas – antras pagal gausumą ir svarbą organizmo komponentas po vandens. Baltymai labai plačiai paplitę gyvojoje gamtoje ir yra jos pagrindas. Panašiai kaip „puzzle“ paveikslėlį sudaro atskiros detalės, proteiną sudaro smulkios dalelės - amino rūgštys. Baltymų makro molekulės pagrindą suformuoja iš viso apie 20 skirtingų aminorūgščių. Baltymų sudėtyje yra anglies, deguonies, vandenilio, azoto, sulfanilamidino ir keletas mineralų. 100 procentų GRYNAS IŠRŪGŲ BALTYMAS „HEALTHY CHOICE“ produktas yra vienas geriausių šakotos grandinės aminorūgščių (BCAA) šaltinių.

Proteino reikšmę žmogaus organizmui sunku pervertinti. Baltymai atstato, formuoja, prižiūri, apsaugo ir atnaujina raumenų masę. Proteinas garantuoja pažeistų skaidulų atstatymą ir augimą. Nuo jo priklauso mūsų kraujo ląstelių būklė, pagrindiniai fermentai. Baltymai padeda sustiprinti imuninę sistemą ir apsisaugoti nuo daugelio ligų (pvz., raumenų distrofija, osteroporozė, anemija). Proteinas formuoja ne tik organizmo struktūras – ląsteles, audinius, sąnarius, kaulus, bet ir funkcinius veiksnius, kaip hormonai, antikūniai, DNR bei virškinimo sekretas, todėl būtina užtikrinti tinkamą baltymų balansą. Proteinas lemia raumenų ir jėgos augimą sportininkams, skatina vaikų augimą, padeda raumenų atstatymui po ligos, kūno sužalojimo ir t.t. „HEALTHY CHOICE“ proteiną taip pat galima naudoti nėščioms ir maitinančioms moterims, nes jis yra visiškai natūralus baltymas. Kad žmogaus organizmas būtų sveikas, būtina gauti kasdieninę proteino dozę. Trūkstant proteino žmogus greičiau sensta, slenka plaukai, lūžinėja nagai, pašiurkštėja oda, susilpnėja lytinis potraukis, kankina nuovargis ir nemiga.

Be raumenų augimo proteinas atlieka ir kitas funkcijas:

 • Aprūpina organizmą baltymais, kurie yra labai svarbūs raumenų ir smegenų veiklai;
 • Gerina bendrą sveikatą ir darbingumą;
 • Gamina hormonus ir enzimus, kurie yra įtraukiami į daugelį organizme vykstančių reakcijų;
 • Stiprina raumenis ir atstato po krūvių sportuojantiems žmonėms;
 • Gerina imuninės nervų sistemos veiklą;
 • Aktyvina antikūnių gamybą
 • Padeda virškinti ir absorbuoti maistą;
 • Energijos šaltinis, kai glikogeno atsargos išnaudotos;
 • Maksimizuoja deguonies transportavimą į audinius;
 • Medžiaga būtina raumenims, sausgyslėms, vidaus organams, kaulams, plaukams, odai, ir kitiems audiniams;
 • Gerina riebalų pusiausvyrą kraujyje;
 • Padeda sumažinti antsvorį, slopina apetitą, dėl ko proteinas labai geras papildas žmonėms, kurie stengiasi numesti svorio ir papildomai gauna reikiamo baltyminio maisto bei įgyja liesą raumenų audinį;
 • Pagerina kepenų kraujotaką ir sumažina kepenų riebėjimo procesą;
 • Gerina antioksidacinius procesus visame žmogaus organizme, padeda sumažinti tam tikrų vėžio formų atsiradimo riziką, sureguliuoti kraujo spaudimą, gerina širdies ir kraujagyslių, smegenų veiklą.

  Visa tai gausite ir dar daugiau pradėję reguliariai vartoti savo mityboje 100 procentų GRYNĄ IŠRŪGŲ BALTYMĄ „HEALTHY CHOICE“ – įsigyk dabar!

  Taip! Mes Jums galime garantuoti nepriekaištingą „HEALTHY CHOICE“ produkto kokybę dirbdami kartu su pačia moderniausia rytų Europoje pieno perdirbimo gamyklą AB „ROKIŠKIO SŪRIS“.

Įvertinimas 
2017-05-23

Healthy Choise

Kokie skoniai? Per mažai informacijos apie šį produktą.

  Įvertinimas 
  2015-06-07

  PowerSport.lt

  Pakuotė 2 kg

  • 1 iš 1 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
  Įvertinimas 
  2015-05-19

  Dėl Healthy Choice

  Nors jau pakuotės kiekį parašykite, nes nelabai įžiūrimas.

   Įvertinimas 
   2015-04-08

   HealthyChoice

   Puikus pasirinkimas ieškantiems kokybės. Šiai dienai turbūt neturintis sau lygių!

    Parašykite atsiliepimą !

    Parašyti atsiliepimą

    Produkto maistingumas ir energetinė vertė
    Porcijos dydis 30 g. (2 valgomieji šaukštai su kaupu).

    Porcijų skaičius pakuotėje - 66+.

    Energetinė vertė

     

    Porcijoje 30 g proteino

    2-ose porcijose 60 g proteino

    100 g proteino

    Kalorijos

     505 kJ (121 kcal)

    1010 kJ (242 kcal)

    1682 kJ (402 kcal)

    Iš viso riebalų

    • Iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių

     1.8 g

    1.1 g

    3.6 g

    2.2 g

    6 g

    3.6 g

    Iš viso angliavandenių

    • Iš kurių cukraus

    2.4 g

    2.4 g

    4.8 g

    4.8 g

    8 g

    8 g

    Baltymų

    24 g

    48 g

    80 g


    Sudedamosios dalys:
    Išrūgų baltymų koncentratas (ang.k. – Whey Protein Contentrate (WPC)). Be skonio priedų, saldiklių ar dažiklių.

     

     

    Sudedamosios aminorūgščių dalys

     

    Porcijoje 30g proteino

    2-ose porcijose 60g proteino

    100g proteino

    Alanine

     1279 mg

    2558 mg

    4260 mg 

    Arginine

     889 mg

    1778 mg

    2960 mg 

    Aspartic Acid

     2847 mg

    5694 mg

    9480 mg

    Cystine

     572 mg

    1144 mg

    1905 mg

    Glutamic Acid

     5234 mg

    10468 mg

    17430 mg

    Glycine

    613 mg

    1226 mg

    2040 mg

    Histidine*

     760 mg

    1520 mg

    2530 mg

    Isoleucine**

     1637 mg

    3274 mg

    5450 mg

    Leucine**

     2724 mg

    5448 mg

    9070 mg

    Lysine*

     2417 mg

    4834 mg

    8050 mg

    Methionine*

    619 mg

    1238 mg

    2060 mg

    Phenylalanine*

    841 mg

    1682 mg

    2800 mg

    Proline

    1495 mg

    2990 mg

    4980 mg

    Serine

    1366 mg

    2732 mg

    4550 mg

    Threonine*

    1739 mg

    3478 mg

    5790 mg

    Tryptophan

    402 mg

    804 mg

    1340 mg

    Tyrosine

    694 mg

    1388 mg

    2310 mg

    Valine**

    1532 mg

    3064 mg

    5100 mg

    ** Šakotos grandinės aminorūgštys (ang.k. – Branched-Chain Amino Acid (BCAA)).
    * Nepakeičiamosios (esminės) aminorūgštys (ang.k. – Essential Amino Acid (EAA)).

     

    Apmokėjimas

    • Apmokėjimas bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitą SEB banke. Sąskaitos nr.: LT28 7044 0600 0790 8780
    • Atsiskaitymas grynaisiais pristatymo metu ar atsiimant mūsų parduotuvėje (parduotuvėje priimamos bankinės kortelės VISA ir MASTERCARD).
    • Perkant išsimokėtinai per SB lizingą.
    • Apmokant per PayPal sistemą.

     

    Pristatymas

    Pristatymo būdas

    Informacija

    Pristatymo greitis

    Kaina

    Atsiskaitymas prekių pristatymo metu

    Kurjeriu

     

    Užsakytas prekes gausite tiesiai nurodytu adresu (visoje Lietuvoje išskyrus Kuršių Neriją). Kurjeris susisieks su Jumis ir pristatys prekes Jums patogiu metu  (8 - 18 val. darbo metu).

    1 - 2

    darbo dienos

    2,50 Eur *

    (*kaina galioja prekėms sveriančioms iki 5 kg, pristatant sunkesnes prekes kainos pateiktos žemiau)

    + 2,00 Eur

    nemokama!

    Lietuvos paštu 

    Užsakymus iki 5 kg siunčiame registruota siunta. Šis pristatymo būdas patogus, nes siunta pašto skyriuje yra saugoma iki 30 dienų, todėl ją galite atsiimti tada kada Jums patogu!

    2 - 4

    darbo dienos

    3,00 Eur

    -

    Paštomatai

    Užsisakykite prekių pristatymą LPEXPRESS arba POST24 paštomate ir atsiimkite prekę be jokių eilių! Terminalas siunčiamos prekės iki 5 kg. Paštomatų sąrašas Lietuvoje!

    2 - 4

    darbo dienos 

    3,00 Eur

    -

    Atsiėmimas parduotuvėje

    Pasirinkus šį būdą, lauksime Jūsų atvykstant į mūsų parduotuvę Kaune, Šv. Gertrūdos g. 7 (Šalia Kauno prezidentūros) arba Vilniuje, Laisvės pr. 88.

    -

    -

    Nemokamas!

    *Negabaritiniams ar ypač sunkiems kroviniams gali būti taikomos atskiros gabenimo kainos. Sunkiems ar negabaritiniams kroviniams pristatymo būdai gali skirtis.

    Svoris iki2 kg5 kg10 kg20 kg35 kg50 kg75 kg100 kg200 kgVirš 200 kg
    Kaina2.5 Eur3 Eur
    4 Eur5 Eur7 Eur
    10 Eur
    15 Eur
    20 Eur25 Eur
    klausti


    Pristatome pirmą lietuvišką proteino produkto liniją 100 procentų GRYNĄ, TIRPŲ IŠRŪGŲ BALTYMĄ „HEALTHY CHOICE“. Pirmą kartą Lietuvoje pradėta nenutrūkstama gamyba 100 procentų GRYNO, TIRPAUS IŠRŪGŲ BALTYMO „HEALTHY CHOICE“, kokybe niekuo nenusileidžia užsienio analogams.


    Lietuva visais laikais garsėjo itin kokybiškais, populiariais pieno gaminiais tokiose didelėse rinkose kaip Vokietija, Italija, Prancūzija, Šveicarija ar Naujoji Zelandija. Lietuviško produkto 100 procentų GRYNO, TIRPAUS IŠRŪGŲ BALTYMO „HEALTHY CHOICE“ atsiradimą paskatino ne tik patriotiškas jausmas Lietuvai ir neišsemtos mūsų pramonės galimybės, bet ir tai, kad analogiško produkto nėra Lietuvos ir Baltijos šalių rinkose. Kita vertus, pasigilinus į esamų užsienio produktų sudėtį bei atlikus išsamius mokslinius tyrimus prieita išvados, kad daugelis proteino produktų yra nevisiškai natūralūs su įvairiais cheminių junginių pagrindu išgaunamais skoniais, saldikliais, dažikliais ir kt.


    Prieš pradedant gaminti, tiekti ir platinti lietuvišką 100 procentų GRYNĄ, TIRPŲ IŠRŪGŲ BALTYMĄ „HEALTHY CHOICE“ atlikta labai išsami šio produkto sudėties, pakuotės ir poreikio rinkoms analizė, trukusi pusantrų metų. Bandomuosius „HEALTHY CHOICE“ gaminius jau išbandė garsiausi Lietuvos sportininkai ir gydytojai dietologai. Jie pripažino natūralių baltymų naudą. Nuolat konsultuojamės su profesionaliais sportininkais, treneriais, gydytojais-dietologais ar gydytojais apie „HEALTHY CHOICE“ gaminio pačias vertingiausias savybes.


    „HEALTHY CHOICE“ reiktų vartoti reguliariai ir normuotomis porcijomis. „HEALTHY CHOICE“ proteinas aprūpina organizmo ląsteles reikiamų baltymų kiekiu, todėl žymiai mažiau valgysite nereikalingo maisto, taip numesite svorio.


    Baltymų prisotintos organizmo ląstelės slopins apetitą. Lietuviškas proteinas – 100 procentų GRYNAS, TIRPUS IŠRŪGŲ BALTYMAS „HEALTHY CHOICE“ itin populiarus ir sveikos gyvensenos puoselėtojams.


    Sutinku

    Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".