Espanderiai ir gumos  | ESPANDERIŲ RINKINYS 3-JŲ SUNKUMO LYGIŲ  | PowerSport.lt
Espanderiai ir gumos  | ESPANDERIŲ RINKINYS 3-JŲ SUNKUMO LYGIŲ  | PowerSport.lt
Espanderiai ir gumos  | ESPANDERIŲ RINKINYS 3-JŲ SUNKUMO LYGIŲ  | PowerSport.lt
Espanderiai ir gumos  | ESPANDERIŲ RINKINYS 3-JŲ SUNKUMO LYGIŲ  | PowerSport.lt

ESPANDERIŲ RINKINYS 3-JŲ SUNKUMO LYGIŲ

RATB-40034

Atsiprašome, prekės laikinai neturime.
38.00 €

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Reebok pagamintas espanderių rinkinys susideda iš trijų skirtingų sunkumo lygių espanderių, tad nesvarbu nuo jūsų amžiaus ar sportinės formos Jūs galėsite pasirinkti jums tinkamiausias treniruotės apkrovas. Šių espanderių pagrindinis privalumas yra tas, kad sportuodami jūs pasitelkiate daugiau raumenų grupių. Tai rankinis treniruoklių rinkinys skirtas rankų, pečių ir nugaros raumenims mankštinti, veikiantis pasipriešinimo principu.

Reebok kompanija ir jos tradicijos siekia senesnius laikus, nei bet kurios analogiškos kompanijos, gyvuojančios iki šių dienų. Visame pasaulyje žinomo brendo istorija prasidėjo nuo nepaprasto žmogaus paprasto troškimo turėti gerą sportinę avalynę. Tikriausiai Joseph William Foster vadovavosi principu: “Jei nori ką nors padaryti gerai – daryk pats”.

1895 metais Anglijos miestelyje Boltone gyvenę Joseph William Foster įstojo į vietinį bėgimo mėgėjų klubą “Primrose Harrier”. Fosteris žavėjosi lengvąja atletika ir dalyvavo varžybose. To meto bėgikų didžiausia problema buvo blogas sukibimas su bėgimo takeliu, todėl jis ryžosi įsigyti porą dygliuotų bėgimo batelių. Tačiau, neradęs jų parduotuvėse, nusprendė tokius batelius sukurti pats. Joseph William Foster sprendimas buvo labai paprastas ir perspektyvus. Jis taip pat tapo techninių naujovių taikymo sporte pradžia. Prie savo bėgimo batelių pado jis pritvirtino keletą vinių ir pagamino pirmuosius pasaulyje dygliuotus batelius. Taip atsirado pirmoji Fosterio avalynės pora.

Sukaupę milžnišką patirtį sporto srityje dabar kompanija gamina ir sporto inventorių, nuo treniruočių pirštinių iki namų serijos treniruoklių.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".