Elipsiniai treniruokliai  | Elipsinis treniruoklis KETTLER Unix E  | PowerSport.lt
Elipsiniai treniruokliai  | Elipsinis treniruoklis KETTLER Unix E  | PowerSport.lt
  • Sumažinta kaina
Elipsiniai treniruokliai  | Elipsinis treniruoklis KETTLER Unix E  | PowerSport.lt
Elipsiniai treniruokliai  | Elipsinis treniruoklis KETTLER Unix E  | PowerSport.lt

Elipsinis treniruoklis KETTLER Unix E


KETTLER Unix E - elipsinis treniruoklis ergometras, kuriame puikiai dera modernumas, komfortas ir išskirtinė KETTLER vokiška kokybė. 

Atsiprašome, prekės laikinai neturime.
1 002.00 € 1 179.00 €

KETTLER Unix E Elipsinis treniruoklis

KETTLER Unix E - elipsinis treniruoklis ergometras, kuriame puikiai dera modernumas, komfortas ir išskirtinė KETTLER vokiška kokybė. Treniruoklyje Unix E pasipriešinimo lygiai matuojami vatais (25 – 400 vatų, pasipriešinimo intensyvumas reguliuojamas kas 5 vatai), to pakaks tiek pradedančiajam, tiek ir rimtai užsiimančiam sportu. E-SYS technologija (pasipriešinimo lygiai matuojami vatais) užtikrina labai tikslią ergometro funkcijų kontrolę, todėl gali būti naudojamas terapeutiniais tikslais.

Vienas iš šio treniruoklio privalumų yra modernus LCD 3-colour back-lit ekranas, kuriame treniruotės metu galėsite stebėti greitį, įveiktą atstumą, laiką, apsisukimus per minutę, energijos sunaudojimą ir pulsą, kuris yra matuojamas davikliais esančiais ant rankenų arba prie ausies segamu pulso davikliu.

Unix E treniruoklyje integruota USB jungtis, kuri vartotojui suteikia galimybę naudotis Kettler treniruočių kompiuterine programa. Kettler World Tours 1.0 kompiuterinėje programoje įdiegti tikri 3D palydovo žemėlapiai, keliai ir maršrutai, galimybė lenktyniauti su bičiuliais, analizuoti treniruotės duomenis ir daugybė kitų funkcijų. Ši kompiuterinė programa į komplektaciją neįeina.

Treniruoklio kompiuteris Kompiuterio parodymai Laikas, atstumas, bendras atstumas, greitis, pedalų apsisukimo dažnis, sunaudotos kalorijos
Pulso matavimas Rankų jutiklis, ausies segtukas. Kardio diržas (POLAR- kardio diržas) įsigyjamas papildomai
Viršutinė pulso riba Optinis ir garsinis įspėjamieji signalai
Apkrovos reguliavimas Kas 5 W, nuo 25 iki 400 W
Techniniai duomenys Stabdymo sistema Indukcinė
Smagračio masė 22 kg
Kompiuterio maitinimo šaltinis 230 V
Maksimalus vartotojo svoris 150 kg
Surinkto treniruoklio matmenys (ilgis/plotis/aukštis) 144 x 56 x 152 cm
Ypatybės 6 treniruotės programos
USB jungtis
Neslidūs, reguliuojami pedalai
Transportavimo ratukai, aukščio reguliatoriai
Spalva: juoda/sidabrinė

KETTLER kompanija geriausiai žinoma kaip treniruoklių gamintoja. Kompanija įkurta Vokietijoje 1949 metais ir iki 1970 m. daugiausiai dėmesio buvo skiriama turistinio inventoriaus gamybai. Vėliau pradėtas gaminti atletinės gimnastikos inventorius. Kettler produkcijos gamyboje naudojami savi patentuoti išradimai. Vokiečiai, kaip žinia, vertina kokybę bei patikimumą, todėl kompanijos šūkis „Tikra Vokiška kokybė“ yra pripažintas visame pasaulyje.

KETTLER gamina aukščiausios kokybės produktus plačiai pripažintus Europoje ir pasaulyje. KETTLER produkcija lyderiauja Europos rinkoje, bet dėl savo aukštos kokybės ją pamėgo ir amerikiečiai. Treniruokliai yra paženklinti simboliu GS, tai rodo, jog ši produkcija atitinka Europos saugumo standartus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".