Elipsiniai treniruokliai  | Elipsinis treniruoklis KETTLER AXOS Cross M  | PowerSport.lt

Elipsinis treniruoklis KETTLER AXOS Cross M


KETTLER Cross M - atnaujintas AXOS serijos elipsinis treniruoklis, puikiai tinkantis sportuoti namuose asmenims, kurių svoris yra iki 110 kg.

Atsiprašome, prekės laikinai neturime. Tel. pasiteiravimui: (+370 671 24005)
449.00 €

KETTLER AXOS Cross M Elipsinis treniruoklis

KETTLER Cross M - atnaujintas AXOS serijos elipsinis treniruoklis, puikiai tinkantis sportuoti namuose asmenims, kurių svoris yra iki 110 kg. Švelnus, tolygus ir nepertraukiamas judėjimas elipse stiprina kojų, klubo raumenis tuo pačiu neapkrauna sąnarių. Speciali treniruotė viršutinei kūno daliai stiprina rankų, pečių, krūtinės ir nugaros raumenis.

Treniruoklio kompiuteris Kompiuterio parodymai Laikas, įveiktas atstumas, greitis, pulsas, sunaudotos kalorijos
Pulso matavimas Rankų jutiklis
Viršutinė pulso riba Optinis įspėjamasis signalas
Apkrovos reguliavimas Rankinis (1 - 8)
Techniniai duomenys Stabdymo sistema Magnetinė
Smagračio masė 12 kg
Kompiuterio maitinimo šaltinis Baterijos
Maksimalus vartotojo svoris 110 kg
Surinkto treniruoklio matmenys (ilgis/plotis/aukštis) 115 x 62 x 160 cm
Ypatybės Galimas pedalų minimas pirmyn ir atgal
Ergonomiškos rankenos viršutinės kūno dalies treniravimui
Transportavimo ratukai, aukščio reguliatoriai
Treniruoklio svoris 62 kg
Spalva: juoda/balta

KETTLER kompanija geriausiai žinoma kaip treniruoklių gamintoja. Kompanija įkurta Vokietijoje 1949 metais ir iki 1970 m. daugiausiai dėmesio buvo skiriama turistinio inventoriaus gamybai. Vėliau pradėtas gaminti atletinės gimnastikos inventorius. Kettler produkcijos gamyboje naudojami savi patentuoti išradimai. Vokiečiai, kaip žinia, vertina kokybę bei patikimumą, todėl kompanijos šūkis „Tikra Vokiška kokybė“ yra pripažintas visame pasaulyje.

KETTLER gamina aukščiausios kokybės produktus plačiai pripažintus Europoje ir pasaulyje. KETTLER produkcija lyderiauja Europos rinkoje, bet dėl savo aukštos kokybės ją pamėgo ir amerikiečiai. Treniruokliai yra paženklinti simboliu GS, tai rodo, jog ši produkcija atitinka Europos saugumo standartus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".