Gumuoti svoriai ELEIKO XF BUMPER 5–20 kg, treniruočių tinkami mėtymui  | PowerSport.lt

Gumuoti svoriai ELEIKO XF BUMPER 5–20 kg, treniruočių tinkami mėtymui

3002219-05
Svoris

Aprašymas

Produkto aprašymas

  • Padengtas storesniu gumos sluoksniu lyginant su įprastais gumuotais diskais, ko dėka yra tinkamas mėtymui - tylesnis garsas bei labiau apsaugotos grindys
  • Padengtas atsparia dėvėjimuisi medžiaga - sintetinės gumos mišiniu
  • Disko storis - 46, 60, 90, 120 mm
  • Išorinis disko diametras: 390 mm - disko diametras specialiai mažesnis, kad būtų galima mėtyti naudojant vien 5 kg diskus
  • Vidinis disko diametras: 50,5-50,9 mm

 

Specifikacija

161925

Apie Eleiko

 

Eleiko aistra – remti čempionus... čempionus šiandien ir rytoj. Kompanija nuo 1957 m. gamina multifunkcinius centrus ir jėgos įrenginius, kuriuos naudo tūkstančiai sportininkų iš viso pasaulio. Pagrindiniai kompanijos principai: aukšti kokybės, profesionalumo ir klientų aptarnavimo reikalavimai.

Kompanijos istorija prasidėjo mažame miestelyje Halmstad, kai J. Hellström ir M. Johansson pradėjo gaminti multifunkcinius centrus sunkiosios atletikos sportui iš specialaus grūdinto plieno.

1963 m. Eleiko štangos pirmą kartą buvo naudojamas tarptautiniame sunkiosios atletikos čempionate. Nuo tada, daugiau nei 1000 pasaulio varžybose ir čempionatuose naudotos būtent Eleiko profesionalios štangos. Produkto sėkmė priklauso nuo optimalaus balanso, patogios rankenos ir puikaus prisitaikymo prie sportininko kūno. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".