Disko metimo narvai, ratai  | Kūjo-disko metimo narvo priedas Polanik K1-0027  | PowerSport.lt

Kūjo-disko metimo narvo priedas Polanik K1-0027

K1-0027
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2019-10-01
1 381,00 €
Su mokesčiais Pristatymas: 4 - 9 darbo dienos

Disko-kūjo metimo narvo priedas.

Šie narvo inkarai skirti disko metimo narvams KLM-7/9-A ir  KLM-5/7A tvirtinti prie žemės. Atsparūs korozijai 8 vienetai. Greitas ir saugus narvo įrengimas.

POLANIK stipri Lenkijos kompanija, kuri jau 40 metų gamina sporto įrangą lengvaatlečiams. Ne taip seniai  produktų asortimento bazę apėmė tik lengvosios atletikos įranga - ietys, diskai, kliūtys ir panašiai. Šiandien įmonė tiekia itin platų asortimentą, apimantį ir aprangos linijas ir stovus, barjerus, taip pat užsiima įrangos montavimu.Kompanija gali pasiūlyti ir visus lengvajai atletikai reikalingus atributus: barjerus, kartelių stovus, startus, čiužinius. Jie gaminami iš aukštos kokybės duraliuminio ir anglies pluošto. Mes sukūrėme mūsų pačių patentuotus apsaugotus gamybos metodus.

1991 metais Polanik ietis gavo pripažinimą iš Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF). Šiuo metu visi iečių užbaigimai turi IAAF sertifikatus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".