Muay Thai maišas Fairtex 120 cm HB5  | PowerSport.lt

Muay Thai maišas Fairtex 120 cm HB5

162911
Atsiprašome, prekės laikinai neturime.
109,00 €
Su mokesčiais

Aprašymas

  • Muay Thai maišas skirtas atlikti visų tipų smūgius: rankų, alkūnių, kojų, kelių
  • Pagamintas Tailande iš tvirtos dirbtinės odos
  • Dydis : 36 cm x 112 cm
  • Užpildytas, apytiksliai, sveria 28 kg
  • Pastaba: maišas parduodamas neužpildytas, klientui pageidaujant užpildome (už papildomą mokestį)

Specifikacija

Apie Fairtex

 

Fairtex

Fairtex 1971 m. įkūrė Muay Thai praktikuojantis Philip Wong. Jam šis sportas buvo ne tik sportas, bet ir gyvenimo būdas, hobis. Fairtex tapo lyderiu ne tik prekyboje, bet ir socialinio gyvenimo gerinime. Įmonė sustabdė jaunus Tailando vyrus nuo valkiojimosi gatvėmis, narkotikų vartojimo, padėjo jiems susikurti naujus gyvenimus praktikuojant Muay Thai.

Daugelis naujų produktų yra ilgamečių testavimų Bangplee stovykloje rezultatas. Bangplee Muay Thai stovykla buvo viena iš pirmųjų stovyklų Tailande, kuri leido užsieniečiams ir moterims mokytis Muay Thai. Vėliau, pono Wongo dėka, šis kovos menas buvo paskleistas ir į JAV, kur 1990 m. buvo įkurtos Muay Thai stovyklos Arizonoje ir Kalifornijoje.

Šiandien Fairtex produktų galima rasti visame pasaulyje, o šios kompanijos produkcija laikoma viena geriausių ir patikimiausių savo srityje.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".