Smėlio filtras siurblys INTEX 4.5 m3/val.  | PowerSport.lt

Smėlio filtras siurblys INTEX 4.5 m3/val.

163857
Prekę pristatysime Jums iki: 2020-06-26
199,00 €
Su mokesčiais

Aprašymas

Smėlio filtrai siurbliai yra mažiausiai priežiūros reikalaujantys įrenginiai, nes smėlį reikia keisti tik kas vidutiniškai 5 metus. Smėlio filtrus yra ypač paprasta ir lengva naudoti, jie valo žymiai geriau nei standartiniai kasetiniai filtrai. Siurbliai turi galingą 0.25 arklio galių variklį, pasiekiantį 4.5 m3/val našumą. Tvirtas ir patvarus 25.4 cm talpos bakas su papildoma korpuso apsauga. Lengvas šešių vožtuvo pozicijų valdymas su skirtingomis funkcijomis – filtravimo, siurblio smėlio išvalymo, skalavimo, cirkuliavimo, vandens išleidimo. Ergonomiška rankena. 24 valandų trukmės automatinis laikmatis, leidžiantis nustatyti trukmę nuo 2 iki 12 valandų. Galingas siurblys taip pat turi lapų ir kitų nešvarumų surinkimo sietelį, leidžiantį išvalyti baseino dugną. Reikalingas smėlio kiekis 18 kg. DĖMESIO! Kvarcinis smėlis nėra parduodamas kartu su siurbliu. SVARBU! Naudokite tik kvarcinį smėlį, kurio dalelių dydis 0,45-0,85 mm ir vienodumo koeficientas būtų ne mažiau kaip 1,75.

Prekės kodas: 56686NL
Paskirtis: Tinka Intex Ultra frame apvaliems 4.88m skersmens, stačiakampiams 5.49×2.74m ir Sequoia Spirit 4.78m skersmens apvaliems baseinams

Specifikacija

Apie Intex

Intex Corp, jau 40 metų patirties turinti baseinų, vandens lovų ir SPA sričių gamintoja, teikianti aukščiausios kokybės produktus už prieinamą kainą. Pirmasis gaminys – paplūdimio kamuolys, vėliau sukurti ir čiužinai, o antroji sėkmingos naujos pradžios sritis, kuri pavertė kompaniją ypatingai stipria ir garsia, buvo lauko baseinas (1997). Dabar produktais prekiaujama daugiau nei 100 šalių.

Kompanijos tikslas – visą dėmesį skirti komfortui, saugumui ir įdomiam laiko leidimui. Taip pat įmonė didelį dėmesį skiria ekologijai, mažindama anglies pluošto kiekį savo gamiuose.

 

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".