Amino rūgštys  | Olimp Anabolic Amino 9000 300 tab  | PowerSport.lt

Olimp Anabolic Amino 9000 300 tab


Visapusiškas baltyminis preparatas, kuriame aukščiausios kokybės fermentinis hidrolizatas gaunamas iš dviejų geriausių gyvulinės kilmės baltymų – išrūgų baltymų ir vištienos baltymų – pagrindinio baltymų šaltinio.

Atsiprašome, prekės laikinai neturime.
35.00 €

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Olimp Anabolic Amino 9000 300 tab.

Visapusiškas baltyminis preparatas, kuriame aukščiausios kokybės fermentinis hidrolizatas gaunamas iš dviejų geriausių gyvulinės kilmės baltymų – išrūgų baltymų ir vištienos baltymų – pagrindinio baltymų šaltinio. Ši kombinacija užtikrina amino rūgščių profilo išgavimą, kol kas neišgaunamą kitais būdais naudojant hidrolizuotą baltymą.

Papildomai, vištienos baltymų hidrolizato naudojimas ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® padidina apie 6 kartus glycino kiekį, du kartus L-arginino, 1.8 karto L-prolino ir 1.4 karto L-alanino kiekį. Glycinas dalyvauja signalų perdavime centrinei nervų sistemai ir tarnauja kaip siųstuvas (NMDA receptorių aktivatorius), sudaro pagrindą nukleino rūgšties (būtina baltymų sintezei) komponentų sintezei ir prisideda prie teisingos kraujodaros sistemos veiklos. L-alaninas be savo kūno stuktūrinių baltymų statybinės funkcijos yra naudojamas kepenyse gliukozės sintezei, tokiu būdu apsaugodamas nuo raumenų katabolizmo (kaip naudojama prieš treniruotę) arba naudojamas kaip maistinė medžiaga greitam energijos rezervui ir baltymo sintezei (naudojamas po treniruotės).

Du kartus didesnis L-arginino kiekis ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® lyginant su standartiniais baltymų hidrolizatais parduodamais rinkoje, padidina azoto oksido sintezę, teigiamai veikiančią raumenų kraujotaką ir aprūpinančius juos maistinėmis medžiagomis. Papildomai ženklus L-arginine kiekis ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® turi stimuliacinį efektą augimo hormono sekrecijai, kuris yra labai svarbus periode po treniruotės. Taip pat svarbu, kad L-argininas, priklausantis šarminių amino rugščių grupei žaidžia svarbią rolę palaikant rūgštinį - šarminį kūno balansą, iškraipomą intensyvių treniruočių. Dėl šios priežasties didelis L-arginino kiekis ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® yra svarbus. 

L-prolinas kita vertus yra raktinė struktūrinė amino rūgštis žaidžianti didelę rolę baltymų sintezėje ir bendroje medžiagų apykaitoje, greita gydant žaizdas ir sužeidimus, anti-oksidacinėse reakcijose ir imuniniame atsake. Didelis šios rūgšties kiekis ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® negali būti neįvertintas.

Sparti absorbcijos kinetika. Spartus kraujo ir raumenų aprūpinimas amino rūgštimis!

Dėl produkto absorcijos kinetikos pagrįstos di- ir tripeptidais bei esminėmis laisvosiomis amino rūgštimis, garantuoja sportininko kūnui greitą pasisotinimą būtiniausiomis amino rūgštimis ir anabolinės būsenos susitvarkymą per beveik vieną valandą nuo suvartojimo pradžios. Išrūgų baltymo hidrolizato (BV=104) pridėjimas, papildomai intensyvina vištienos baltymo absorbciją. Abu baltymo šaltiniai užtikrina teigiamo azoto balanso kūne palaikymą net ir per intensyviausias treniruotes. Papildomas hidrolizato vartojimas garantuoja aukščiausio lygio išsišakojusių amino rūgščių ( L-leucino, L-valino, L-izoleucino, BCAA) pasiekimą, kuris yra būtinas užkertant kelią treniruočių katabolizmui.

Kam yra ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® skirtos?
Preparatas yra skirtas kiekvienam, kuriam yra padidėjęs puikios kokybės greitai absorbuojamo baltymo poreikis. Įpatingai rekomenduojamas individams siekiantiems greitai priaugti liesos raumenų masės bei jėgos, taip pat profesionaliems sportininkams (kultūristams, fitnesistams), bei žmonėms, kurie sportuoja sveikatingumo tikslais. Tai puikus papildas dėl regeneracinių baltymų ištvermės sportininkams, kovų menų atstovams, vartojant prieš-varžibiniame periode mažinant kūno masę ir pasiruošimo varžyboms laikotarpyje. ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® taip pat puikus dietos papildas, individams, kurie susiduria su egzogeninių elementų deficitu, individams, kurie turi viršsvorį ir nori atsikratyti riebaliniu audiniu ir taip pat žmonėms, kurie veda aktyvų gyvenimo būdą - tai yra papildomas baltymo šaltinis, prisidedantis prie raumenų regeneracijos. ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® puikiai tiks moterims, kurios dažnai nepaiso reikiamo baltymo poreikio organizmui, svorio metimo laikotarpyje.

Kad pasiekti aukšto raumeninės masės prieaugio gamintojas rekomenduoja po treniruočių preparatą kombinuoti su angliavandenių papildu CARBONOX® ir magnio kreatino chelatu (CREATINE MAGNA POWER® - OLIMP). Kitas papildas, kuris sinergiškai veikia tai yra preparatas, didinantis testosteronu lygį (TRIBUSTERON® 90, ACETOSTERON®).

Kad maksimizuoti riebalinio audinio mažėjimą, rekomenduojama prieš treniruočių periode ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® kombinuoti su OLIMP termogeniniais produktais (Thermo Speed ®, Thermo Stim, Therm Line® forte ar Therm Line II®, dozėmis, rekomenduojamomis gamintojo).

ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® tai pirmasis preparatas rinkoje, sudarytas naudojant atitinkamus hidrolizatus iš nustatytų baltyminių šaltinių skirtingai nuo kitų tipinių produktų, sudarytų iš išrūgų baltymo hidrolizatų, intensyvina kitus metabolinius procesus, iššaukiančius darnią sportininko kūno veiklą ir treniruočių apimtį.

Statant formas reiškia rūpinimąsi ne tik raumenimis, bet ir visų metabolinių procesų vientisumu, vedančių prie plėtros ir užtikrinto bendro veiksmingumo. ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® yra Olimp Laboratories® atsakymas į visų žmonių, prisidedančių prie profesionalaus ar mėgėjiško sporto, lūkesčius.

  1 tab. 5tab. 100g
Viso amino rūgščių 1800mg 9000mg 75g
L-Glutamino rūgštis 261mg 1305 mg 10,9 g
L-Leucinas               141 mg 705 mg  5,9 g
L- Asparto rūgštis                 161 mg 805 mg 6,7 g
L-Lizinas 128mg 640mg 5,3g
L-Prolinas 173mg 865mg 7,2g
 L-Valinas             76 mg 380 mg    3,2 g
 L-Izoleucinas               67 mg  335 mg 2,8 g
 L-Treoninas              69 mg  345 mg  2,9 g
 L-Alaninas              136 mg  680 mg  5,7 g
 L-Serinas             69 mg   345 mg 2,9 g
 L-Fenilalaninas                54 mg 270 mg 2,2g
 L-Tirozinas                37 mg 185 mg 1,5 g
 L-Argininas              111 mg  555 mg 4,6 g
 L-Glicinas                218 mg 1090 mg 9,1 g
 L-Metioninas               31 mg 155 mg 1,3 g
 L-Histidinas             26 mg  130 mg   1,1 g
* L-Cisteinas          27 mg      135 mg  1,1 g
  * L-Triptofanas            15 mg 75 mg   0,6 g

Sudėtis: Anabolic Amino 9000 blend (išrūgų baltymo hidrolizatas, vištienos baltymo hidrolizatas), kolageno baltymo hidrolizatas, kalcio fosfatas – firming agents, mikrokristalinė celiulozė, silicon dioxide - bulking agents, magnio stearatas - anti-caking agent, aromatai.
 
Vartojimas: priklausomai nuo kūno svorio naudokit 2-5 piliules 3 kartus dienoje.
70 kg - 6 tab. (3 x 2 tab.)
70 kg - 90 kg - 9 tab. (3 x 3 tab.)
90 kg - 105 kg - 12 tab. (3 x 4 tab.)
105 kg+ - 15 tab. (3 x 5 tab.)
Geriausias vartojimo laikas: iškart atsibudus, prieš valgant, 30 min prieš treniruotę ir iškart po treniruotės.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu

Olimp Sport Nutrition - tai kompanija, turinti virš 20 metų patirtį papildų gaminime. Įmonėje dirba tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie kiekvieną dieną padeda Olimp Labs daryti naujoviškiausius ir populiariausius sprendimus sportinių papildų gaminime.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".