Baseinai

baseinai.png
Vasaros daugelis neįsivaizduoja be vandens pramogų, o, kad jos būtų ne vienkartinis vasaros malonumas, geriausia išeitis - baseinas kieme. Priklausomai nuo dydžio, jame atsigaivinti nuo saulės kaitros gali visi šeimos nariai.
Aukščiausios kokybės karkasiniai ir pripučiami Intex baseinai Lietuvoje tampa vis populiaresni, užimdami didelę šeimyninių baseinų rinkos dalį. Intex kompanija yra viena iš rinkos lyderių, pristatanti naujoviškus, aukštos kokybės pripučiamus ir surenkamus baseinus iš šiuolaikiškų medžiagų.
Metal Frame baseinai turi ypač tvirto metalo rėmą su PVC sienelėmis ir yra sukurti lengvam surinkimui (paruošimas trunka mažiau nei valanda). Šie baseinai gali būti naudojami ilgus metus.
Itin patvarūs ir lengvai surenkami Intex Prism karkasiniai baseinai turi visus Metal Frame linijos baseinų privalumus. Ilgaamžis rėmas, pastatomas ant lygaus žemės paviršiaus, susideda iš milteliniu būdu dažytų metalinių vamzdžių. Atspari pradūrimams trijų sluoksnių laminuota PVC.
Intex Ultra Frame® baseinai yra pagaminti iš sustiprintos trijjų sluoksnių medžiagos, yra stipresni ir lengvai surenkami. Ultra Frame™ baseinai turi unikalią rėmo formą, kas leidžia dalis surinkti taip tiksliai ir saugiai, kad fiksavimo kaiščiai yra nebereikalingi.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".