Pasipriešinimo gumos

Pasipriešinimo gumos – puikus treniruočių aksesuaras, taupantis erdvę. Gumos sportui, kurias galima naudoti tiek namų sąlygomis, tiek treniruočių sporto salėj. Pasipriešinimo gumos ypač tinka fitneso treniruotėms, reabilitacinei kineziterapijai, sveikatingumo ir reabilitacijos centrams, vyresnio amžiaus žmonėms.

Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Tipas
Spalva
Medžiaga
Ilgis
cm cm
Plotis
cm cm
Storis
cm cm
Pasipriešinimas
Vienetai pakuotėje
Filtravimas

Pasipriešinimo gumos internetu

Norint aktyviai sportuoti nebūtina keliauti į sporto klubą. Įsigijus tinkamą sporto inventorių, namai gali virsti puikia sporto sale. Tiesa, efektyviai treniruotei nebūtina pirkti brangių ir daug vietos užimančių treniruoklių, pakanka ir pasipriešinimo gumų, kurios yra vienos pigiausių sporto priemonių, taupančių erdvę, todėl puikiai tinkančių nusprendusiems sportuoti namuose. Pasipriešinimo gumos taip pat naudojamos pilateso, kalanetikose ir jogos studijose bei įprastose sporto salėse.

Pasirinkus tinkamo pasipriešinimo lygio gumas, pratimai su elastinėmis gumomis bus nemenkas iššūkis ir pradedantiesiems, ir pažengusiems sportininkams. Pasipriešinimo gumos – universalios, nes jas galima naudoti bene kiekvieno pratimo metu, todėl galite treniruoti bet kurią kūno vietą nesukeldami papildomo spaudimo sąnariams. Pratimai su pasipriešinimo gumomis –  ne tik puiki mankštos forma, padedanti palaikyti gerą fizinę formą, bet ir naudinga reabilitacijos priemonė, padedanti atsigauti po sunkių traumų. Gali atrodyti, kad pratimai su pasipriešinimo gumomis nepadės pasiekti akivaizdžių rezultatų, tačiau tiesa ta, kad tokie jėgos pratimai padės stiprinti ne tik didesnes raumenų grupes, bet ir mažesnius raumenis. Norint įsigyti tinkamas pasipriešinimo gumas, svarbu atsižvelgti į kelis pasirinkimo kriterijus, todėl kviečiame skaityti šį tekstą toliau, kad sužinotumėte, kuo skiriasi mankštos gumos ir kodėl jas verta įsigyti.

Pasipriešinimo gumų forma ir dydis

Mūsų asortimente rasite dviejų tipų gumų, kurios skiriasi savo dydžiu: vienos yra kerpamos, todėl galima pasirinkti norimą gumos ilgį, kitos – fiksuoto, gamintojų nustatyto ilgio (dažniausiai iki vieno metro). Pasipriešinimo gumos ilgis priklauso nuo apkrovos lygio, pratimo tipo ir kūno srities, kurią norite sustiprinti. Kai kurių prekių ženklai, pvz., HMS, pasipriešinimo gumų dydį nurodo ne tik centimetrais, bet ir raidėmis (S, M, L). Rinkoje rasite ir pasipriešinimo gumų rinkinių, kurie pasitarnaus norint treniruoti skirtingas raumenų grupes.

Pasipriešinimo gumos taip pat skiriasi savo forma. Juostos su kilpomis, kitaip dar vadinamos mini arba Thera gumomis – kiek trumpesnės ir plonesnės. Apvalios gumos, dar vadinamos espanderiais – ilgesnės, be to, jos turi rankenas, už kurių lankantis žymiai lengviau ir patogiau atlikti pratimus. Šio tipo gumos dažniausiai naudojamos treniruojant rankų, krūtinės ir pečių raumenis.

Pasipriešinimo gumų spalvos

Pasipriešinimo gumos skiriasi savo spalvomis. Tiesa, spalvos pasirenkamos ne dėl dizaino, bet dėl pasipriešinimo lygio, kuris gali būti lengvas, vidutinis ir sunkus. Geltonos spalvos juostos – skirtos naudoti reabilitacijoje, be to, su jomis treniruotis rekomenduojama senyvo amžiaus žmonėms. Žalia pasipriešinimo juosta dažnai naudojama atliekant aerobikos pratimus. Raudona pasipriešinimo guma skirta pažengusiems sportininkams. Mėlynos spalvos guma užtikrina dar didesnį pasipriešinimą, todėl skirta treniruoti susiformavusius raumenis, o juodos spalvos gumos rekomenduojamos tiems, kurių fizinis pasirengimas išties geras. Svarbu atminti, kad skirtingų gamintojų tos pačios spalvos gumos nebūtinai bus tokio paties pasipriešinimo lygio.

Rinkdamiesi pasipriešinimo gumas atkreipkite dėmesį ne tik į spalvas, bet ir dydį, nes ir šis parametras taip pat turi įtakos pasipriešinimo lygiui. Įprastai plonesnės ir mažesnės gumos užtikrina 1–10 kg apkrovos diapazoną, o storesnės ir ilgesnės 5–90 kg. Specialistai tvirtina, kad naudingiau pradėti sportuoti su mažesnio pasipriešinimo guma, palaipsniui pereinant prie didesnio pasipriešinimo juostų. Pažengę sportininkai gali rinktis universalesnes pasipriešinimo gumas – taip nereiks per daug dažnai keisti sporto inventoriaus.

Iš ko gaminamos pasipriešinimo gumos?

Powersport.lt asortimente rasite dviejų tipų gumų – pagamintų iš tekstilės arba iš latekso. Tekstilinės pasipriešinimo gumos dažniausiai gaminamos iš poliesterio ir latekso, o lateksinės – iš gryno latekso. Rinkoje didesnis pasirinkimas – lateksinių gumų, nes šios užtikrina didesnį pasipriešinimo lygį, be to, jų priežiūra – daug paprastesnė, nes šios gumos yra labiau atsparios drėgmei ir prakaitui.

Pasipriešinimo gumos pigiau

Pirkdami internetu sutaupysite ne tik laiko, bet ir įsigysite pasipriešinimo gumas pigiau. Užsukę į Powersport.lt el. parduotuvę, įsigysite norimo pasipriešinimo lygio elastines gumas už itin patrauklias kainas, o mes pasirūpinsime patogiu ir greitu prekių pristatymu. Dabar norint sportuoti namuose nereikia nei daug erdvės, nei brangių treniruoklių, užtenka tik į rankas telpančios pasipriešinimo gumos.

Klientų užduodami klausimai (DUK)

Kokia yra mankštos juostų naudojimo nauda?

Pratimų juostos yra puikus būdas padidinti jėgą ir lankstumą nenaudojant brangios treniruoklių salės įrangos. Jos yra lengvos, nešiojamos ir tinkamos naudoti bet kokioje aplinkoje ar vietoje. Pratimų juostos gali būti naudojamos konkrečioms raumenų grupėms, padeda ištempti, išlaikyti pusiausvyrą ir stiprinti pagrindą. Kai kurie mankštos juostų naudojimo privalumai yra šie: geresnis judesių diapazonas, didesnė šerdies jėga ir stabilumas, geresnė laikysena ir koordinacija, didesnė raumenų ištvermė.

Kaip efektyviai naudoti mankštos juostas?

Treniruočių juostos yra puikus būdas treniruotėms suteikti pasipriešinimo. Jos yra lengvos ir nešiojamos, todėl idealiai tinka tiek treniruotėms namuose, tiek sporto salėje. Norėdami efektyviai naudoti mankštos juostas, pradėkite nuo lengvesnės juostos ir pratimus atlikite lėtai, kad priprastumėte prie pasipriešinimo. Palaipsniui didinkite sunkumą naudodami sunkesnes juostas ir atlikdami pratimus didesniu intensyvumu. Kad išvengtumėte traumų ir gautumėte maksimalią naudą iš treniruočių, visada laikykitės tinkamos formos.

Kokių skirtingų rūšių pratimus galite atlikti su treniruočių juostomis?

Yra keletas pratimų, kuriuos galite atlikti su treniruočių juostomis, įskaitant prisitraukimus, krūtinės paspaudimus, bicepso lenkimus, tricepso pratęsimus, lenktas eilutes, šoninius pakėlimus ir pritūpimus. Juos taip pat galite naudoti kūno svorio pratimams, pavyzdžiui, atsispaudimams, prisitraukimams ir įtūpstams. Taip pat yra pagrindinių pratimų, pavyzdžiui, lentos, rusiški sukiniai ir prisitraukimai.

Kiek pasipriešinimo suteikia treniruočių juosta?

Pratimų juostos pasipriešinimas priklauso nuo juostos tipo ir įtempimo. Pasipriešinimo juostų pasipriešinimas paprastai svyruoja nuo 8 iki 40 svarų (nuo 3,6 iki 18,1 kg).

Kuo skiriasi latekso ir ne latekso mankštos juostos?

Latekso mankštos juostos yra pagamintos iš natūralaus kaučiuko ir užtikrina didesnį pasipriešinimą nei ne latekso mankštos juostos, kurios paprastai gaminamos iš sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, poliesterio ar plastiko. Latekso mankštos juostos paprastai yra brangesnės už nelateksines - jų kaina paprastai svyruoja nuo 5 iki 15 eurų. Ne latekso mankštos juostos paprastai būna pigesnės, jų kaina svyruoja nuo 2 iki 10 eurų.

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Ateities pl. 23 b, Kaunas

Darbo laikas I - V:  9.00 - 18.00   VI: 10.00 - 14.00

Reikia patarimo?

arba el. paštu: info@powersport.lt

SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas

I - V:  9.00 - 18.00

VI: 10.00 - 14.00

Ateities pl. 23 b, Kaunas

DVIRAČIŲ SERVISAS
TRENIRUOKLIŲ SERVISAS
ĮRANGOS NUOMA
MONTAVIMAS
GAMYBA
Prekė įsiminta
Prekė pridėta palyginimui

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".