Vaikų darželiams

 

Šiandien vaikas nori į mėnulį, rytoj galbūt jis paprašys nuvesti į cirką. Gali būti, kad praėjusią savaitę jis svajojo apie nuotykius už septynių jūrų ir marių. Vaikų fantazija neribota, kaip ir jų aktyvumas, kuris liejasi per kraštus. Geriausias sprendimas išnaudoti vaiko aktyvumą – lauko žaidimų aikštelės, kuriose montuojamos sūpynės, čiuožyklos, karstyklės, takeliai ir kiti įrenginiai, kiekvienam vaikui pritaikomi pagal individualius norus. Vieni iš didžiuliu asortimentu pasižymintys Arcadia ir Rainbow gamintojai siūlo ne tik standartinius modelius, bet ir gali pagaminti aikštelę pagal poreikius, pasirenkant aikštelės dalis, spalvą, medžiagą (mediena, metalas) ir pan.

              

                  

Ne veltui nuo seniausių laikų mamos supa kūdikius lopšiuose ar ant rankų. Supimas turi prasmę – jis ne tik primena vaikui pojūčius, bet ir tobulina jo vestibiuliarinį aparatą, skatina aktyviai dirbti smegenų pusrutulius, ugdo koordinaciją, pusiausvyrą. Atsižvelgiant į sūpavimo naudą, galime jums pasiūlyti platų sūpynių, sūpuoklių, spyruokliukų ir karuselių pasirinkimą. Didžiausią asortimentą tiekia Kubler gamintojas, taip pat Rainbow ir Arcadia.

Sparčiai populiarėjantis kopinėjimas virvėms šiandien pritaikytas ir mažiesiems. Tokios, iš virvių suręstos, karstyklės ne tik puikus žaidimų aikštelės atributas, bet ir saugus įrenginys. Sumažėja galimybė susižeisti į standartinės senos gamybos tipo konstrukcijos dalį, kuri įprastai – metalinė. Virvinės karstyklės gali būti pritaikomas tiek vidaus, salių patalpoms, tiek lauko erdvei apstatyti.

 

   

Vaikų aktyvumas neretai sunkiai pažabojamas judriaisiais žaidimais ar pasivaikščiojimu parke. Montuojami batutai skirti būtent vaikų darželiams ar kitoms vaikų ugdymo įstaigoms, patrauks kiekvieno vaiko dėmesį ir išlaikys jį iki kol vaikas nebeturės jėgų šokinėti. Batutas ne tik pramogų šaltinis, bet ir laikysenos bei koordinacijos lavinimo priemonė. Žymiausias specializuotų aukštos kokybės medžiagų gamintojas – Kubler. Galima rinktis iš įvairių šokinėjimo plotų, nuo 125 x 125 cm iki 175 x 250 cm. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į vadybininką.

 

 

            

       

Sporto salėse, kuriose vaikai sportuoja, būtina ne tik pramogų įvairovė, bet, svarbiausia –  saugumas. Saugią aplinką užtikrina kritimą slopinantys, susižalojimų galimybes mažinantys minkšti putų čiužiniai, minkštos porolono formos. Taip pat jie tinkami gimnastikos pratimams, mankštos atlikti, žaidimams žaisti. Visą reikalingą asortimentą siūlo Kubler, taip pat galimi kitų įmonių alternatyvūs produktai.

Geras oras – visi vaikučiai laukan! Na, o jei oras blogas – tenka rinktis aktyvią veiklą vidaus patalpose. Lauko karstykles keičia įvairios laipiojimo sienelės, maišai, o batutus – kamuolių baseinai. Taip pat prireikia suolelių stalo žaidimams, meninės veiklos užsiėmimams vykdyti. Visą reikalingą įrangą, specialiai pritaikytą mažiems vaikučiams, surasite būtent pas mus.

 

Daugelis mažų vaikų mėgsta judriuosius žaidimus: krepšinį, futbolą, tenisą ir kt. Bet būtinas ir kitoks sportinis ugdymas, skatinantis koncentraciją, susikaupimą, loginį mąstymą. Užsiimant gimnastika nuo vaikystės, užtikrinamas koordinacijos, teisingos laikysenos lavinimas, lankstumas. Tokiems tikslams pasiekti galime pasiūlyti lazdas, barjerus, maišus estafetėms, tunelius ir kt. 

        

Vaikai – labai judrūs, tą jau žinome. Jie visą laiką juda, kruta ir negali ilgai išbūti vienoje padėtyje. Vaikas gali kartais įprasti sėdėti susikūprinęs, perkreipęs pečius ir dubenį, pasilenkęs į vieną ar kitą pusę. Ydinga laikysena gali formuotis ir dėl dažno sergamumo. Jei vaikas dažnai serga – tampa silpnesnis, mažai juda ir mažiau būna gryname ore. Paprastai tokių vaikų kūno raumenys yra silpniau išsivystę, ypač nugaros, pilvo, viršutiniu ir apatinių galūnių. Taigi, gera laikysena – labai svarbus dalykas, turintis įtakos vaiko gyvenimui. Mes galime pasiūlyti įvairiausių priemonių taisyklingai laikysenai palaikyti, plokščiapėdystei koreguoti, sensorikai lavinti.

Ypatingai daug dėmesio skiriame vaikų fizinio lavinimo įrangai. Ruošdamiesi kiekvienam projektui detaliai išanalizuojame užsakovo poreikius ir lūkesčius, kad darbai būtų vykdomi greitai ir sklandžiai. Jeigu nerandate ko ieškote, iškilo kokių nors klausimų – susisiekite su mumis ir mes pasistengsime surasti Jus dominančią prekę ar atsakyti į kilusius klausimus. 

Turite daugiau klausimų? Skambinkite: Ilona Bubnelienė +370 670 67740

 
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".