Sąrašas prekių pagal gamintoją Mikasa


Mikasa produktų kūrėjai teigia, jog jie kuria ne tik tam, kad patenkintų sportininkų poreikius, bet pirmiausia dėl didžiulės asmeninės aistros kiekvienam judriam sportui. Sakoma, jog reikia mėgautis ne rezultatu, o momentu, taigi, ir Mikasa kamuoliai krepšiniui, tinkliniui ir kt. suteikia įkvėpimo sužaisti nepriekaištingą žaidimą, o ne bet kokia kaina laimėti.


1973 metais Amerikoje sukurta kompanija šiandien mums tiekia aukščiausios kokybės, oficialius varžybų, olipminių žaidynių ar mėgėjams pritaikytus kamuoliuus judriesiems žaidimams. Nors žaidimo taisyklės beveik nepasikeitė, tačiau keičiasi patys sportininkai, treneriai, arenos ir net gerbėjai. Sportininkai yra greitesni, strategijos vis sudėtingesnės, o stadionai – reiklesni, todėl ir kamuoliai nuolatos tobulinami iš esmės.


Mikasa Sportas - sportas kasdien.


Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.