Prekinis ženklas AceCamp

Neturėtų būti sudėtinga atsiliepti laukinės gamtos šauksmui ir pasinerti į staigmenas, kurias Jums paruoš buvimas lauke ir gamta. Ace Camp misija – pagelbėti visiems gamtos entuziastams suteikiant jiems įrangą, reikalingą norint išgyventi laukinėje gamtoje! Potyriai – svarbiausia, tad Ace Camp pasirūpina, kad nepamirštamų nuotykių neužgožtų būtiniausių daiktų trūkumas. 

Suprantame, kad pasitikėti savo įranga yra labai svarbu. Ace Camp savo produkciją tarptautiniu mastu tiekti pradėjo 2000 m. ir nuo pat pradžių šios įmonės svarbiausias prioritetas buvo kokybė. Nuo pat pirmųjų kompanijos gyvavimo dienų ji kūrė ir gamino įvairią aukštos kokybės stovyklavimo įrangą už priimtiną kainą. Ace Camp asortimente – daugiau nei 200 skirtingų produktų, praversiančių ne tik stovyklaujant, dalyvaujant žygiuose ar kitose lauko veiklose. Kompanija padeda stovyklautojams jaustis patogiau, nesvarbu kaip toli nuo namų jie būtų. Net ir atmetus smulkmenas, aukštos kokybės stovyklavimo įranga ar jos neturėjimas gali aukštyn kojomis apversti visus kelionės įspūdžius. Būtent dėl šios priežasties Ace Camp ir įsikūrė – jų pagrindinis siekis – laimingi klientai ir puikūs kelionių prisiminimai. 

Jaudinkitės tik dėl kito nuotykio planavimo, visa kita palikite mums!

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Svoris
kg kg
Filtravimas

MŪSŲ PARDUOTUVĖS

PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas:

I - V:      9.00 - 18.00

VI:       10.00 - 15.00

Adresas: Ateities pl. 23 b, Kaunas

Telefonas: +370 602 20866

El. paštas: kaunas @ powersport.lt

PARDUOTUVĖ VILNIUJE

Darbo laikas:

I - V:    10.00  - 19.00

VI:       10.00  - 15.00

Adresas: J. Baltrušaičio g. 1, Vilnius

Telefonas: +370 671 24005

El. paštas: vilnius @ powersport.lt

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".

Prekė pridėta palyginimui.