Sportiniai tinklai ir virvės

Futbolo vartų tinklai. Dažniausiai naudojami baltos, žalios ir juodos spalvos futbolo vartų tinklai. Skiriasi jų gaminimo technologijos ir medžiagos, tačiau tvirčiausi ir patikimiausi tinklai pagaminti iš bemazgio polipropileno;

Rankinio vartų tinklai. Paprastai gaminami pagal rankinio vartų išmatavimus, tai yra 3 x 2 m. Tinklai būna įvairių spalvų vienspalviai ir dvispalviai. Geriausi ir tvirčiausi tinklai pagaminti iš bemazgio polipropileno, taip pat gali būti iš poliesterio;

Teniso ir badmintono tinklai. Turime platų ekonominės ir aukščiausios klasės produktų. Pagaminti iš įvairių medžiagų, skirtingo tinklo storio ir spalvų, todėl kiekvienas žaidėjas ras sau tinkamą tinklą;

Taip pat prekiaujame ir apsauginiais aikštelių tinklais, kurie padeda išvengti kamuolio išskridimo už aikštelės ribų ir yra naudojami saugumo sumetimais. Klauskite, mielai atsakysime į visus jums kilusius klausimus.

Krepšinio tinkleliai. Mezgami iš baltų virvelių ir kabinami ant lanko taip, kad trumpai žaidimo akimirkai sulaikytų slystantį kamuolį ir apsaugotų nuo kritimo į šalį. Tinklelis turi būti ne trumpesnis kaip 40 cm ir ne ilgesnis kaip 45 cm. 

Tinklinio tinklai.  Skirstomi į paplūdimio tinklinio ir vidaus patalpų tinklinio tinklus. Atitinkamai skiriasi ir tinklų dydis: 9,5 x 1 m vidaus patalpoms bei 8,5 x 1 m paplūdimio tinkliniui. Prie varžybinių tinklinio tinklų papildomai tvirtinamos antenos.

DIRBAME TIK SU GERĄ VARDĄ TURINČIAIS TINKLŲ GAMINTOJAIS, TODĖL GALIME GARANTUOTI JŲ KOKYBĘ BEI PATEIKTI SAUGUMĄ LIUDIJANČIUS SERTIFIKATUS.

MŪSŲ PARDUOTUVĖS

PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas:

I - V:      9.00 - 18.00

VI:       10.00 - 15.00

Adresas: Ateities pl. 23 b, Kaunas

Telefonas: +370 602 20866

El. paštas: kaunas @ powersport.lt

PARDUOTUVĖ VILNIUJE

Darbo laikas:

I - V:    10.00  - 19.00

VI:       10.00  - 15.00

Adresas: J. Baltrušaičio g. 1, Vilnius

Telefonas: +370 671 24005

El. paštas: vilnius @ powersport.lt

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".

Prekė pridėta palyginimui.