Šiaurietiškos Vaikščiojimo Lazdos

Šiaurietiškas ėjimas - puiki fizinio aktyvumo priemonė, tinkanti bet kokio amžiaus ir bet kokio fizinio pasirengimo žmonėms. Be to juo galima užsiimti visais metų laikais, nepriklausomai nuo oro. Gerai įvaldžius šiaurietišką ėjimą galima panaudoti iki 90 % raumenų, nes dirba ne tik kojos, bet ir rankos, liemuo. Einant su šiaurietiškomis lazdomis sudeginama ženkliai daugiau kalorijų nei einat be jų. Užsiimant šiaurietišku ėjimu, skirtingai nei bėgiojant nėra apkraunami sąnariai, o kaip tik jie yra saugomi ir stiprinami, todėl šiaurietiškas ėjimas gali būti ir kaip puiki reabilitacinė priemonė. Vaikščiojimo lazdas taip pat galima naudoti kopimui į kalnus ar kalvas.  
Mūsų asortimente rasite aukštos kokybės teleskopinių, reguliuojamų,  sulankstomų, pagamintų iš anglies pluoštų , aliuminio šiaurietiškų ėjimo lazdų.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".