Vibro treniruokliai

Vibro treniruokliai ypatingi tuo, kad suteikia galimybę per trumpą laiką efektyviai liekninti bei formuoti kūno formas.Vibro treniruoklių veikimo principas - vibracijos būdu yra sukeliami virpesiai, kurie išjudina riebalinį audinį. Vibracijos perduoda bangų energiją po visą kūną, maksimaliai stimuliuojant raumenų susitraukimus.
Su virbo treniruokliu treniruosite viso kūno raumenis. Stovint nors 5 minutes sulenktais kelias, galima labai greitai pajusti rezultatus, o guminių diržų pagalba treniruosite rankų ir nugaros raumenis. Naudojant vibro treniruoklį yra gerinama kraujotaka, paddeda gydyti reumatizmą ir kitas kaulų ligas, raumenų ir sąnarių skausmus, gerina pusiausvyrą ir koordinaciją, padeda kovoti su celiulitu, mažina stresą, įtampą, depresiją.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".