Prekinis ženklas Butterfly

1950 metais Hikosuke Tamasu įkurta kompanija Butterfly, red.past. Drugelis, šiuo metu sparčiai užkariauja pasaulį savo gaminama stalo teniso įranga. Kūrybiškumas, patvarumas ir gilios techninės žinios atnešė sėkmę. Naudojant unikalias technologijas kuriami produktai pasižymi tvirtumu ir lyg drugio sparneliai lengvumu. Kompanija niekada nesustoja kūrusi naujų produktų, kurie optimizuotų techniką ir leistų pasiekti geriausią taiklumą.

"Kiekvienas žaidėjas yra skirtingas. Kiekvienas iš jų naudojasi tik jam būdinga jėga ar silpnumu.  Siūlydami individualų žaidimo įrankį norėjau padėti žaidėjams nuo pat pradžių pabrėžti savo individualumą ",  apie savo įmonės filosofiją pasakoja Tamasu.

Didžiausias sėkmės šuolis įvyko 1967-ais, panaudojus vieną Iš patvariausių medžiagų – kaučiuką, o 2000 metais - naujos kartos gumą. Nors audojant gumą laimėta daugiau nei 30 pasaulio čempionatų ji nuolat buvo tobulinama, siekiant susidoroti su pokyčiais žaidime. Butterfly naujausia inovacija, pasiekta 2008-ais, pavadinta pavasario kempine, dėl unikalios technologijos.

Sutraukti
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".