Prekinis ženklas Body Solid

Body-Solid - fitneso produktų gamintojas, rinkoje dominuojantis  pastaruosius 25 metus.  Nepaisant laikui nepavaldžių natūralių pramonės pokyčių, ir kūnui skiriamo dėmesio, kompanija išliko tokia pati inovatyvi ir lanksti. Šiuo metu, namų naudojimo ir komercinės paskirties serijų produktai yra parduodami 44-ose JAV valstijose ir 57 Europos šalyse. Dėl kokybės, atitinkančios aukščiausius sporto įrangos reikalavimus, ir ilgaamžiškumo, Body-Solid užsitarnavo klientų lojalumą ir pasitikėjimą.

Būtent tokią sporto įrangą, kaip multifunkciniai centrai ir jėgos staklės, visame pasaulyje naudoja policijos ir priešgaisrinės departamentų darbuotojai, karininkai, sporto komandos ir net medicinos įstaigos.

Body-solid produktai pagaminti pagal ISO-9000 patvirtintus reikalavimus, kurie užtikrina griežtas kokybės ir našumo normas. 

Sutraukti
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".