Sąrašas prekių pagal gamintoją TunturiSuomių kompanija Tunturi rinkoje jau daugiau nei 90 metų. Pradėję dviračių gamybą iki pat 1950 metų buvo nepralenkiama lyderė savo srityje, tačiau ties šių produktų kūrimu nesustojo ir dar tais pačiais metais išvystė mopedų gamybą. Sukaupę didžiulę patirtį motorizuotų transporto priemonių ir naujųjų technologijų srityse startavo sportinio inventoriaus gamybą ir jau 1970 metais tavo pasaulinio masto garsiausiu ir patikimiausiu fitneso treniruoklių gamintoju.


Daar Tunturi žinomas, kaip novatoriškos ir patikimos namų ir profesionalios fitneso įrangos prekinis ženklas. Tunturi derina kokybės ir unikalaus dizaino santykį ir tiekia platų imitatorių, pratybų dviračių, treniruoklių, irklavimo mašinų ir fitneso aksesuarų asortimentą. 


Less

Gamintojo produktų kainininke nėra. Norint matyti šio gamintojo prekes - kreipkitės nurodytais kontaktais.

Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.