Sąrašas prekių pagal gamintoją WaterRower


WaterRower – neeilinių medinių irklavimo treniruoklių gamybos lyderė Amerikoje, taip pat ir visame pasaulyje jau nuo 1988 metų. Kompanijos tikslas – kurti ne tik stilingo dizaino, bet ir ekologiškus, patogius treniruoklius, naudojant tik kietmedį ir kitas jungiamąsias dalis. Treniruoklius patogu laikyti namuose, dėl vertikalios sandėliavimo padėties, o puikus dizainas nesudarkys esamo interjero dizaino harmonijos.


WaterRower irklavimo treniruokliai veikia vandens pagrindu, t.y. tiksliausiai atkuria natūralų irklavimą vandenyje.  Treniruotės metu dega iki 1000 kalorijų per valandą, taip pat dirba iki 84 procentų raumenų! Irklavimas suteikia veiksmingą, aukšto intensyvumo, kardio treniruotes atitinkantį poveikį. , išlaikant nedidelį poveikį į sąnarius. 


Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.