Profesionalių treniruoklių nuoma

Teikiame profesionalių treniruoklių nuomos paslaugą. Dirbame tik su garsiausiais prekiniais ženklais: Technogym, Life fitness, Precor, galime pasiūlyti platų asortimentą bėgimo takelių, elipsinių treniruoklių, dviračių treniruoklių.

Pasinaudodami treniruoklių nuomos paslauga, galite įrengti sportui tinkamas erdves kur tik pageidausite: namuose, ofisuose, biuruose, SPA centruose, viešbučiuose, kaimo turizmo sodybose, sporto klubuose ir t.t.

Esame lankstūs, atsižvelgiame į klientų poreikius, galime pasiūlyti lanksčias sutarties sąlygas be ilgalaikių įsipareigojimų.

Užsisakant treniruoklių nuomos paslaugą, pasirūpinsime jų pristatymu, įrengimu, apmokysime personalą kaip naudotis treniruokliais, atliksime reguliarią priežiūrą, o atsiradus poreikiui ir remontą. 

Pasitikėkite profesionalais ir neturėsite jokių rūpesčių!

Susisiekite:

El. paštas: dovydas@sportosistemos.lt

Mob. Nr.: +370 675 50788

technogym2_nuoma.jpg
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".