Teniso Kortų dangos

Teniso kortų dangos gali būti pačios įvairiausios: asfaltuotos, betoninės aikštės, moliniai kortai, dirbtinė, natūrali žolė, guminė danga, plastikinė danga ir kt. Nuo teniso kortų dangos priklauso žaidimo greitis, stilius ir kokybė, todėl pasirinkus tinkamą dangą gali pagerėti ir žaidimo rezultatai.

Naudojant kietą dangą – asfaltą ar betoną, gerai atšoka kamuoliukas, tačiau tokia danga netausoja sportininko sąnarių, raiščių, dažnesnės traumų, susižeidimų tikimybė. Kad to išvengti – siūlome rinktis dirbtinės žolės, plastikinę dangą arba guminę dangą, kurios skirtingai nei moliniai teniso kortai ar natūrali žolė nereikalauja daug priežiūros.

Dirbtinės žolės danga artima natūraliai žolei, bet tuo pačiu yra ypač atspari dilumui, gali būti naudojama net ir intensyvaus naudojimo sąlygomis. Dirbtinės žolės danga yra vandeniui pralaidi bei tuo pačiu lengvai montuojama. Įrengiant dirbtinę žolę svarbu nepamiršti specialių dirbtinės žolės paklotų, kurie užtikrina dangos elastingumą, smūgių absorbciją, vienodą kamuolių atšokimą.

Teniso kortams siūlome Regupol daugiafunkcinę sportinę dangą, ši danga pagaminta iš guminių granulių bei EPDM, ypatinga tuo, kad turi aukščiausią įmanomą kamuolių atšokimo savybę, sumažina kamuolių triukšmą o dėl absorbuojančių savybių, palankiai vertinamos sportininkų.

Plastikinė danga - itin lengvai montuojama, patvari, ilgaamžė, atspari bet kokioms oro sąlygoms, gali būti naudojama tiek viduje, tiek lauke. 

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".