Bokso Klubų Įranga

EXIGO vienas žinomiausių rinkos lyderių bokso ringų projektavime ir gamyboje bei sporto salių įrengime. Ringai, rėmai ir platformos – viskas yra suprojektuota ir pagaminta EXIGO gamykloje Jungtinėje Karalystėje pagal ISO standartus, o visoms pagrindinėms struktūroms yra suteikiama viso gyvenimo garantija.

EXIGO tiekia bokso ringus ir įrangą didžiausiems ir žinomiausiems prekių ženklams ir klientams visame pasaulyje. EXIGO turėdamas savo gamybos įrenginius gali pasiekti išskirtinai aukštus standartus. Lankstumas ir gamybos kontrolė leidžia pritaikyti įrangą, tinkančią konkrečiai erdvei, pritaikyti spalvas, pridėti asmeninį logotipą ir prekės ženklą.

Mūsų asortimente galite rasti kokybiškų EXIGO bokso reikmenų asortimentą: bokso ringų, bokso maišų ir kriaušių, bokso stovų.

exigo.jpg

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".