SUUNTO

prekės ženklas buvo įkurtas Suomijoje prieš daugiau nei 80 metų, kai aukščiausios klasės orientacininkas ir entuziastingas turizmo mėgėjas Tomas Volnenas išrado masinę skysčiu užpildytų kompasų gamybą. Mūsų siūlomi tik aukščiausio lygio SUUNTO produktai - laikrodžiai sportui, laikrodžiai su gps turizmui, laikrodžiai nuotykiams.

TURTINGA PRAEITIS

LAIKRODŽIAI SPORTUI RANKŲ DARBO KOKYBĖ

1950-aisiais SUUNTO pradėjo gaminti orientacinius ir jūrinius kompasus.

1980-aisiais SUUNTO tapo pasauliniu lyderiu nardymo instrumentų gamyboje.

1997 metais buvo pagamintas pirmasis laikrodyje telpantis nardymo kompiuteris SUUNTO.

Dabar SUUNTO gamina sportinius laikrodžius atletams, bėgikams ir nuotykių ieškotojams. Laikrodžiai yra skirti naudoti multisporte ir bėgime, naudojant GPS sekimą ir širdies ritmo matavimą. Visi laikrodžiai yra su įkraunama baterija.

SUUNTO produktai vis dar gaminami Suomijoje, rankų darbo gaminiai paruošiami gamykloje šalia Helsinkio. Gamyklos tikslas - naudojantis naujausiomis technologijomis ir patyrusių specialistų gebėjimais aprūpinti nuotykių mėgėjus ir sporto entuziastus tik pačia geriausia įranga.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".