Profesionalūs kardio treniruokliai

 

Kardio treniruokliai Kardio treniruokliai

Šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdas – nepilnavertė mityba, sėslus gyvenimo būdas, antsvoris, žalingi įpročiai – silpnina širdį, blogina gyvenimo kokybę. Kad širdies raumuo sustiprėtų, būtina jį nuolat lavinti, o tam idealiai tinka kardio treniruokliai. Kardio treniruokliai stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, tvirtina raumenis, tirpdo riebalinį sluoksnį, pakelia tonusą. Nė vienas sporto klubas neapsieina be kardio treniruoklių, nes tai – geriausia priemonė apšilimui. Kardio treniruoklis – puikus fizinio aktyvumo pagrindas.

Kardio treniruokliai Kardio treniruokliai Kardio treniruokliai Kardio treniruokliai

Siūlome garsiausių prekinių ženklų, aukštos kokybės, ergonomiškus ir funkcionalius kardio treniruoklius, kurie sukurti taip, kad atitiktų bet kurio vartojo poreikius, tai – bėgimo takeliai, dviračiai treniruokliai, elipsiniai treniruokliai, spiningo dviračiai, irklavimo treniruokliai, steperiai. Treniruokliai skirti komerciniam naudojimui, esant didelėms fizinėms apkrovoms. Dėl patrauklaus dizaino ir ilgaamžiškumo šie treniruokliai puikiai tiktų ir namuose.

 

MŪSŲ PARDUOTUVĖS

PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas:

I - V:      9.00 - 18.00

VI:       10.00 - 15.00

Adresas: Ateities pl. 23 b, Kaunas

Telefonas: +370 602 20866

El. paštas: kaunas @ powersport.lt

PARDUOTUVĖ VILNIUJE

Darbo laikas:

I - V:    10.00  - 19.00

VI:       10.00  - 15.00

Adresas: J. Baltrušaičio g. 1, Vilnius

Telefonas: +370 671 24005

El. paštas: vilnius @ powersport.lt

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".

Prekė pridėta palyginimui.