Jėgos Treniruokliai

Kiekvieno sportininko rezultatai tiesiogiai priklauso nuo treniruočių sąlygų ir įrangos.

Profesionaliems sportininkams svarbu, kad treniruokliai būtų kokybiški ir ilgai tarnautų, sklandžiai veiktų be jokių keistų garsų ar traškėjimų. Lengvas ir patogus treniruoklio veikimas užtikrina sportininkams komfortą. Būtent tai ir galime garantuoti. Mūsų siūloma profesionali jėgos treniruoklių įranga, padės pasiekti didžiausius sporto tikslus,  nes kiekvienas įrenginys atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Mūsų asortimente rasite platų jėgos treniruoklių pasirinkimą, įrenginėjant sporto klubus arba sporto salę savo namuose. Kokybė, ilgaamžiškumas ir patrauklus dizainas – viskas ko reikia Jūsų sporto salei!

Iš jėgos treniruoklių galite rinktis: blokinius treniruoklius, laisvų svorių treniruoklius,  suolelius, jėgos stovus,  stovus svoriams ir hanteliams, funkcinius treniruočių stovusjėgos pratimų platformas.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".