Crossfit 

Žodis krosfitas kilęs nuo angliško crossfit, reiškiančio – kryžminę treniruotę. Šią metodiką beveik prieš penkiolika metų sukūrė kūno rengybos treneris Gregas Glasmanas. Tai aukšto intensyvumo funkcinių treniruočių programa, kurioje derinama jėga, ištvermė, greitis, koordinacija ir vikrumas.
Treniruotės – trumpos, dažniausiai trunka apie ketvirtį valandos. Tačiau viską atperka jų intensyvumas. Programa yra sudaryta taip, kad kiekvienas jos dalyvis turi padaryti tam tikrą skaičių pakartojimų per nustatytą laiką.
Pratimai atliekami su svoriais, įvairiais sunkiais daiktais. Pavyzdžiui, smėlio maišais, sunkiomis padangomis ir panašiai. Taip pat atliekami prisitraukimai, atsispaudimai, šuoliukai. Skiriama laiko ir bėgimui, dažniausiai trumpoms sprinto distancijoms. Krosfite nėra treniruočių su treniruokliais, kurie populiarūs sporto klubuose.

Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".