Prekinis ženklas True Fitness

Frankas Trulaske, steigėjas ir generalinis TRUE fitness direktorius, turėjęs paprastą filosofiją pranašesniems produktams pagaminti. Turėdami 34 metų gamybos patirtį, šiandien TRUE® yra pasaulinė lyderė tarp aukščiausios kokybės įrangos, skirtos namų ir komerciniam naudojimui. Mūsų tikslas - technologijų, inovacijų, našumo, saugumo ir stiliaus harmonija.

Kompanijos tikslas  nėra parduoti daugiausia kardio produktų pasaulyje, bet pristatyti geriausią pasaulyje premium įrangą.

Viena naujausių inovacijų - patentuota Širdies ritmo kontrolės technologija - vienas iš nuostabiausių būdų asmens sveikatos ir fitneso rezultatams pasiekti. Ties šia inovacija kompanija nesustojo ir toliau kuria biochemiškai teisingą ir ortopediškai naudingą įrangą: dviratis gulėjimo pozicijoje, Soft Step elipsinis treniruoklis, Soft System imitatoriai ir kiti.

Sutraukti
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".