Sąrašas prekių pagal gamintoją True Fitness


Frankas Trulaske, steigėjas ir generalinis TRUE fitness direktorius, turėjęs paprastą filosofiją pranašesniems produktams pagaminti. Turėdami 34 metų gamybos patirtį, šiandien TRUE® yra pasaulinė lyderė tarp aukščiausios kokybės įrangos, skirtos namų ir komerciniam naudojimui. Mūsų tikslas - technologijų, inovacijų, našumo, saugumo ir stiliaus harmonija.


Kompanijos tikslas  nėra parduoti daugiausia kardio produktų pasaulyje, bet pristatyti geriausią pasaulyje premium įrangą.


Viena naujausių inovacijų - patentuota Širdies ritmo kontrolės technologija - vienas iš nuostabiausių būdų asmens sveikatos ir fitneso rezultatams pasiekti. Ties šia inovacija kompanija nesustojo ir toliau kuria biochemiškai teisingą ir ortopediškai naudingą įrangą: dviratis gulėjimo pozicijoje, Soft Step elipsinis treniruoklis, Soft System imitatoriai ir kiti.


Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.