Vitaminai ir mineralai

Vitaminai ir mineralai - sveiko gyvenimo pagrindas! Paprastai vitaminų ir mineralų gauname su maistu, tačiau dėl įtempto darbo ir sporto rėžimo ne visą laiką pavyksta maitintis subalansuotai, taip pat sportuojant su prakaitu prarandame ypač daug vertingų mineralinių medžiagų.

Sportuojantiems žmonėms rekomenduojame multivitaminų ir mineralų papildus. Vitaminas A - svarbus normaliam augimui, kaulų formavimuisi, Vitaminas D - padeda apsisaugoti nuo osteoporozės, Vitaminas E - svarbus odos, nervų sistemos, raumenų būklei, Vitaminas K - atsako už kraujo krešėjimą, B grupės vitaminai svarbūs visam organizmui, o ypač protinei veiklai. Sportininkai dažnai skundžiasi raumenų spazmais - šiuo atvejų gali padėti mineralų (Kalcis, Magnis, Cinkas) vartojimas.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".