WaterRower

WaterRower – neeilinių medinių irklavimo treniruoklių gamybos lyderė Amerikoje, taip pat ir visame pasaulyje jau nuo 1988 metų. Kompanijos tikslas – kurti ne tik stilingo dizaino, bet ir ekologiškus, patogius treniruoklius, naudojant tik kietmedį ir kitas jungiamąsias dalis. Treniruoklius patogu laikyti namuose, dėl vertikalios sandėliavimo padėties, o puikus dizainas nesudarkys esamo interjero dizaino harmonijos.

WaterRower irklavimo treniruokliai veikia vandens pagrindu, t.y. tiksliausiai atkuria natūralų irklavimą vandenyje.  Treniruotės metu dega iki 1000 kalorijų per valandą, taip pat dirba iki 84 procentų raumenų! Irklavimas suteikia veiksmingą, aukšto intensyvumo, kardio treniruotes atitinkantį poveikį. , išlaikant nedidelį poveikį į sąnarius. 

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".