Sportinės dangos 

Mūsų įmonė siūlo įvairas sporto ir laisvalaikio dangas. Galime pasiūlyti gumines aplinkos poveikiui atsparias lauko ir vidaus dangas.

Guminė danga yra viena iš labiausiai ilgaamžiškų, geriausiai smūgius sugeriančių, neslystančių dangų. Guminės dangos ypač tinka sporto klubams, baseinams. Mes užtikriname, kad treniruotės bus saugios ir tuo pačiu užtikrinsite grindų apsaugojimą. Modulinė sujungiama danga ypač tinka sporto salėms, kuriose daug sunkių treniruoklių. Jūs greitai galėsite padengti tiek ilgalaikes, tiek trumpalaikes treniruočių zonas.

 
  
Lauko aikštelės skirtos aktyviems vaikų žaidimams yra siejamos su traumų rizika. Mūsų siūloma guminė danga vaikų žaidimų aikštelėms maksimaliai apsaugo nuo bet kokių traumų rizikos. Mudulinė lauko danga ne tik apsaugos vaikus, bet ir papuoš bet kurio vaikų darželio kiemą, kadangi kiekviena dangos detalė gali būti įvairių spalvų. 
  

Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.