Dušo sienelės 

DUŠŲ PERTVAROS

I - formos pertvaros dušams ALSANIT gaminamos iš estetinių, lengvų, patvarių ir visiškai vandeniui atsparių medžiagų pagal individualius išmatavimus. Sistemos gali būti montuojamos tiek ant dušo padėklų tiek tiesiai ant tam pritaikytų grindų. Taip pat šios pertvaros gali būti koreguojamos, kad atitiktų dušo padėklo matmenis ar sienų nelygumus. Įėjimai su dušo užuolaidomis. Galima rinktis iš plataus spalvų asortimento. Ekonomiškas sprendimas darbe, mokykloje ar sporto salėje. 

 I-formos dušo kabinos yra būdinga:

  • Sistemos gaminamos iš HPL laminuotų 12mm arba 10mm plokščių;
  • Paprasta konstrukcija;
  • Minimalistinis dizainas;
  • Mažiausia kaina;
  • Galimo purvo sankaupų kiekis sumažintas iki minimumo;
  • Apsaugota nuo korozijos. 

L arba T - formos pertvaros

Pertvaros su durimis

Dušo kabinos su durimis skirtos patiems reikliausiems klientams, siekiantiems privatumo ir pilno komforto. Gali būti montuojamos tiek ant dušo padėklų, tiek ant grindų ar kojelių. Sistemų sandarumą, patvarumą ir vandens nepratekėjimą užtikrina silikoniniai krašteliai ir vandeniui atsparios medžiagos.

DUŠO SIENELĖS

Dušo sienelė, puikus pasirinkimas masinėms lankymo vietoms, nes montuojamos į sieną ir sukuria lygų reljefą. Taip pat sumontuoto skydelio pagalba gali būti išjungiamas vandens tiekimas visiems įrenginiams esantiems dušo patalpose. Sienelės aukštis ir plotis gali kisti, dizainui ribų nėra. Į komplektą įeina dušo galvutės, sukuriančios reguliuojamas lietaus, krioklio pavidalo ir kitas sroves.

Gamintojas: Geschwender", Vokietija.

Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.