Žiūronai 

 • Žiūronai SILVA Echo Scenic 10

  Silva Echo žiūronai sukurti keliautojams, sportininkams ir gamtos mylėtojams. Dvigubo vyrio sistema leidžia sulankstyti žiūronus ir sutaupyti vietos kuprinėje ar kišenėje. Jie atsparūs vandeniui ir užpildyti azotu tam, kad tarnautų Jums ilgą laiką įvairiomis sąlygomis. BAK-4 prizmės pagamintos iš specialaus stiklo, kuris suteikia „švaresnį“ vaizdą.

  90,00 €
 • Žiūronai SILVA Epic 10

  Silva Epic žiūronai sukurti keliautojams, sportininkams ir gamtos mylėtojams. Jie padengti guma ir atsparūs vandeniui, užpildyti azotu tam, kad tarnautų Jums ilgą laiką įvairiomis sąlygomis. BAK-4 prizmės pagamintos iš specialaus stiklo, kuris suteikia „švaresnį“ vaizdą.

  135,00 €
 • Žiūronai SILVA Expert 8

  Silva Expert 8 žiūronai - lengvi ir kompaktiški, nepakeičiama pagalba. Šie žiūronai skirti ne tik žiūrėti į paukštelius ar gyvūnus, bet ir rasti tinkamą praėjimą tarp salų ir seklumų plaukiant baidare, pasirinkti gerą kelią slėniuose ir kalnuose ar eiti į medžioklę. Šie žiūronai kompaktiški ir pakankamai tvirti rimtiems žygiams, kelionės "kompanionai"...

  265,00 €
 • Žiūronai SILVA Pocket 10

  Maži ir lengvi žiūronai kuriuos visuomet patogu su savimi turėti. Padengti guma ir su antireflekciniu optikos padengimu, už labia gerą kainą.

  50,00 €
 • Žiūronai SILVA Pocket 8

  Maži ir lengvi žiūronai kuriuos visuomet patogu su savimi turėti. Padengti guma ir su antireflekciniu optikos padengimu, už labia gerą kainą.

  40,00 €
 • Žiūronas SILVA Pocket Scope

  Mažas ir patogus žiūronas, kurį visada galite turėti su savimi.BAK-4 prizmės pagamintos iš specialaus stiklo, kuris suteikia „švaresnį“ vaizdą.

  26,00 €
Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.