Silva

Norite sužinoti, kaip skaityti žemėlapį? Atsibodo pasimesti miške? Norite išsilaisvinti nuo kelionių vadovo ir pasivaikščioti vienam nieko netrugdomam? Kompasas, kreivimatis ir dar apšvietimo lempa, dėl viso pikto – būtini įrankiai išlikimui miške arba ten, kur neveikia jūsų išmanusis įrenginys.

Navigacijos produktų gamintojas Silva, 1994 metais įkurta dėka navigacijos eksperto Pete Hawkins. Pete dėsto navigacijos kursus tik sausumoje, tiek vandenynuose daugiau nei trisdešimt metų. Jis yra parašęs tris knygas ir daugybę straipsnių šia tema. Išmanydamas pačius svarbiausius orientavimosi aplinkoje niuansus išleido visa liniją kompasų, kreivimačių, taip pat ant galvos dedamų apšvietimo lempų. Taip pat savo asortimente dabar galite rasti ir žiūronus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".