Prekinis ženklas Victorinox

 

1884 m. Karl Elsener atidarė stalo įrankių dirbtuvę Ibach kaime. Tuo laikotarpiu Šveicarija buvo viena skurdesnių Europos šalių, tad Karl dirbo tam, kad sukurtų daugiau darbo vietų ir padėtų sumažinti emigraciją.

1891 m. jis pradėjo tiekti peilius Šveicarijos armijai. Būtent Kart Elsener sukūrė Šveicarijos armijos peilius – bene žymiausius Šveicariškus peilius iki pat šių dienų. Tai padėjo padėti tvirtus pamatus įmonei, kuri dabar tiekia savo produkciją visame pasaulyje.

Šiandien Victorinox yra pasaulinė kampanija, kurianti penkių grupių produktus: Šveicariškus armijos peilius, peilius namams ir profesionalius peilius, laikrodžius, produktus kelionėms ir kvepalus. Didžioji dalis šių produktų kuriami ir gaminami Šveicarijoje.

Victorinox gamyboje naudoja tik kruopščiai atrinktas medžiagas. Įmonė garantuoja, kad jų produktai yra aukščiausios kokybės ir išpildys net ir reikliausių klientų lūkesčius.

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Svoris
kg kg
Filtravimas

MŪSŲ PARDUOTUVĖS

PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas:

I - V:      9.00 - 18.00

VI:       10.00 - 15.00

Adresas: Ateities pl. 23 b, Kaunas

Telefonas: +370 602 20866

El. paštas: kaunas @ powersport.lt

PARDUOTUVĖ VILNIUJE

Darbo laikas:

I - V:    10.00  - 19.00

VI:       10.00  - 15.00

Adresas: J. Baltrušaičio g. 1, Vilnius

Telefonas: +370 671 24005

El. paštas: vilnius @ powersport.lt

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".

Prekė pridėta palyginimui.