Atnaujinus karantino apribojimus, internetu pateiktų užsakymų gavimo ir atsiėmimo tvarka nesikeičia. Mūsų prekių atsiėmimo taškai Kaune ir Vilniuje dirbs įprastu laiku.

Prekinis ženklas Deeper

Deeper buvo įkurta 2012 m., kai du žvejai, Aurelijus ir Rolandas, išsiruošė žvejoti į Suomįją. Ten jiedu išsinuomavo žvejybinę valtį ir joje rado naujieną - didelį echolotą, kurio atskiras dalis jungė laidas. Tuomet jie šį prietaisą išbandė pirmąkart ir liko maloniai nustebinti: echolotas padeda sužinoti itin daug nauingos informacijos. Tai privertė juos susimąstyti ir sukurti išmaniojo echoloto idėją. Ši idėja supažindino juos su Donatu, inovatyvių technologijų inžinieriumi, padėjusiu jims sukurti Deeper echolotus.

Deeper siūlo įsigyti kelis išmaniuosiųjų sonarų modelius, programėlę, žvejybai skirtų aksesuarų ir batimetrijos valdymo platformą Lakebook™. Deeper sonarus galite įsigyti daugiau nei 50 šalių, Fish Deeper programėlė atsisiųta jau daugiau nei 2 milijonus kartų, o kompanijoje dirba virš 60 specialistų, kurie dirba ties viena vizija ir vis kuria kažką naujo.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".