Sporto klubams 

Profesionali kardio įranga

Šiandien Technogym yra pasaulio lyderė Sporto ir sveikatingumo sprendimų sektoriuje ir įrengė 65 000 sveikatingumo centrus ir daugiau nei 100 000 namų visame pasaulyje. Manoma, kad maždaug 35 milijonų žmonių, tiek sporto klubo lankytojų, tiek namuose besitreniruojančių, naudoja "Technogym" produktus kiekvieną dieną. Kardio treniruotėms skirti treniruokliai pasižymi tvirto rėmo konstrukcija, ilgaamžiškumu, integruotomis naujausiomis technologijomis.

,,Life Fitness“ – tai vienas iš labiausiai pasaulyje atpažįstamų sporto ir sveikatingumo klubams gaminamos įrangos prekinių ženklų. Ši JAV kompanija, kurios istorija tęsiasi jau 30 metų ir kuria pasitiki sporto ir sveikatingumo klubų savininkai, instruktoriai, profesionalūs atletai ir kasdieniai vartotojai iš beveik 120 pasaulio šalių. Daugelis dviračių treniruoklių ir bėgimo takelių pasižymi greito starto, vartotojui draugiško dizaino (gertuvės laikikliai, stovas išmaniajam telefonui) ir širdies ritmo kontrolės funkcijomis.

Šiandien TRUE® fitness yra pasaulinė lyderė, teikianti aukščiausios kokybės įrangą komerciniams objektams. Įmonės tikslas - būti technologijų, inovacijų, našumo, saugumo ir stiliaus vadovu, gaminti tik biomechaniškai teisingus ir ortopediškai patogius treniruoklius. Patentuota Širdies ritmo kontrolės technologija yra tik vienas iš nuostabiausių būdų asmens sveikatos ir fitneso tikslams pasiekti.

technogym.png

3.jpg

Tai treniruokliai, kuriuos rasite kiekvienoje geriausioje šalies sporto salėje. Tai treniruokliai, kurie orientuoti į individualius vartotojo poreikius, fizinį aktyvumą, sveikatingumo siekius. Precor – amerikiečių kompanija, teikianti aukščiausios kokybės treniruokliai. Bėgimo ir kopimo takeliai turi išmaniuosius liečiamus ekranus, bėgimo ant žemės jutiminius efektus, balanso kontrolę. Dviračiai treniruokliai – dar ir širdies ritmo daviklius, o elipsiniai - CrossRamp® pėdos stabilumo technologiją, priverčiančią dirbti smulkųjį raumenyną.

Ispanų kompanija BH Fitness jau daugiau nei 100 metų gamina ir tiekia visuomenei profesionalius, pusiau profesionalius ir namų naudojimui skirtus treniruoklius. Bėgimo takeliai pasižymi didžiulėmis bėgimo platformomis, lengvu valdymu, tyliai dirbančiais varikliais. Dviračiai treniruokliai – paprastu pozicijų reguliavimu, treniruoklio valdymu, galimas generatorius elektros energijai taupyti. Daugelis produktų turi iConcept serijos monitorius: palaiko Android ir iOS mobilius įrenginius.

bh_fitness.png

Jėgos treniruokliai

Jėgos treniruočių asai - kompanija Ziva, savo asortimente turintys ne tik svorius, hantelius, tačiau ir multifunkcinius jėgos treniruočių centrus iš aukštos kokybės medžiagų. Didžiausias projektas – 2016 metais vyksiančiose Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse lengvosios atletikos sportininkams teikiama visa reikalinga produkcija.

Visada patvarūs ir kokybiški Marbo profesionalūs treniruokliai sporto klubams ar namams. Pasiūlysime Marbo suolelių, lygiagrečių, skersinių bei multifunkcinių centrų tiek profesionaliam tiek neprofesionaliam naudojimui namuose. Šis sporto inventorius išlaikys net itin dideles apkrovas ir tikrai Jūsų nenuvils.

Ispanų kompanija BH Fitness jau daugiau nei 100 metų gamina ir tiekia visuomenei profesionalius, pusiau profesionalius ir namų naudojimui skirtus treniruoklius. Jėgos sportui skirta įranga pasižymi ilgaamžiškomis konstrukcijomis, rėmu, padengtu specialia dėvėjimuisi bei įbrėžimams atsparia medžiaga, pratimų pavyzdžiais.

ziva.jpg

marbo.png

bh_fitness.png

Funkcinėms treniruotėms

TRX – tai funkcinės treniruotės su diržais, kurių metu atliekami įvairūs jėgos pratimai, pasitelkiant tik savo kūno svorį. Produktai kuriami remiantis naujausiais moksliniais tyrimais ir geriausiomis akrinėmis praktikomis. Pastovaus tempimo metu dirba visi raumenys, taip pat sumažėja susižeidimų galimybė. Su TRX funkcinių treniruočių diržais galite sportuoti ir daryti visus pratimus lygiai taip pat, kaip ir užsiėmimuose su jėgos treniruokliais.

2009 metais Vokietijoje išpopuliarėjus funkcinėms treniruotėms pradėti gaminti specialūs diržai didžiausiam fiziniam aktyvumui pasiekti. Aerobis tikslas yra kurti aukštos kokybės, mobiliuosius pratybų įrenginius, su kuriais klientai galėtų treniruotis beveik visur: miške, namuose, sporto salėje. Treniravimosi virvės yra įvairių ilgių ir skersmenų ir galima naudoti tiek viduje, tiek mokymams lauke, tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems.

Visame pasaulyje garsios britų kompanijos Reebok fitneso treniruočių įranga – ilgaamžė investicija kūno rengybai tobulinti. Naudodami kelių lygių pasipriešinimo espanderius, tamprias, idealiai tinkančias raumenų apšilimui prieš darant sunkesnius pratimus, gumas ir svorius funkcinei treniruotei atlikti, galėsite mesti svorį, stiprinti kūną, reguliariai didinti ištvermę, jėgą ir ugdyti valią vienu metu.

trx.jpg

aerobis.png

reebok.png

Bokso salių įranga

Fairtex – jau nuo 1971 metų žymiausių bokso čempionatų smulkiosios įrangos tiekėjas, savo asortimente turintis ypatingai kokybiškus, odinius ar odos pakaitalo bokso bei MMA maišus, kriaušes, pirštines, apsauginius bintus.

Venum - kilęs iš Tailando yra mišrių kovos menų aprangos ir įrangos gamintojas. Šiuo metu remia vienus iš geriausių MMA kovotojų pasaulyje, įskaitant Lyoto Machida, Carlos Condit, Jose Aldo.

Falco – stiprių ir ilgaamžiškų bokso maišų, imtynių lėlių ir apsaugų gamintojas, už prieinamą kainą siūlantis kokybiškus produktus tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Šis ženklas jau spėjęs užsitarnauti ypač gerą vardą Lietuvoje!

fairtex.png

Danga sporto salėms

Gerflor jau daugiau nei 70 metų pripažinti grindų specialistai visame pasaulyje. Taip pat ši įmone atpažįstama kaip Olimpinių žaidynių sportinės dangos tiekėja jau nuo 1947metų. Gaminama produkcija yra ekologiška, stilinga ir atitinkanti techninius sporto reikalavimus, taip pat atliekanti savo funkcijas ilgiau nei bet kurios kitos standartinės grindų dangos. Asortimente yra daugiau nei 10 skirtingų dangų, skirtų tiek namų, tiek salės patalpoms padengti. Kreipkitės – pakonsultuosime.

Spokey puzlinė modulinė grindų danga

Apsaugo grindis per pratimus naudojant svorius, neslidus paviršius suteikia visišką komfortą, o medžiaga atspari dilimui. Puzlinė danga leidžia užpildyti tiek erdvės, kiek reikia.

Matmenys vieno elemento: 61x61x1,2cm.

Treniruoklių vietos keitimas, pastovus grindų slėgimas sunkia įranga, hantelių, svorių kritimas, didelis vartotojų praeinamumas – sporto salių kasdienybės dalis. Siekiant sumažinti grindų nusidėvėjimą ir braižymąsi, siūlome grindis dengti specialiais takeliais po treniruokliais, o mankštų zoną – surenkamais tatamiais. Galime pasiūlyti InSPORTline, Reebok, Kettler ir kitų šioje gamybos srityje specializuotų gamintojų dangas.

Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.