Mokykloms 

Gimnastikos įranga

Gimnastika - tai sporto šaka, kurioje olimpiniais čempionais dažnai tampa dar mokykloje besimokantys sportininkai, todėl šios sporto šakos įranga būtina kiekvienoje mokykloje. Mes galime pasiūlyti profesionaliai gimnastikai skirtus buomus, lygiagretes, tramplinus, tačiau taip pat ir vaikų gimnastikai skirtus įrenginius: čiužinius, gimnastikos sieneles, virves, lankus, ožiukus. Galima ir kita gimnastikos pakraipa, įtraukiant aerobikos pratimus, t.y. gimnastiniai pratimai derinami su šokių žingsneliais, panaudojami batutai, kamuoliukai, tamprios gumos.

Futbolas

Rankinis

Tinklai

        

      width="100%"

      

Futbolas - vienas populiariausių mokyklose žaidžiamų žaidimų, gali būti žaidžiamas tiek lauke, tiek viduje. Turime kokybiškų moksleivių futbolo treniruotėms tinkamų Select ir Molten kamuolių.Taip pat prekiaujame futbolo vartaistinklais, bei įvairiais priedais futbolui

Rankiniui siūlome tiek mobilius, tiek profesionalius vartus, tinklus, bei įvairius rankinio priedus. Turime didelį Molten ir Select rankinio kamuolių asortimentą.

Manfred Huck - Europos tinklų gamybos lyderis. Aukšto lygio technologijos bei neįtikėtinai platus asortimentas – mokykloje puikiai pritaikomi bemazgiai tinklai, laikomi vienais tvirčiausių pasaulyje.

Siūlome Manfred Huck, bei kitų gamintojų tinklus, stovus, Molten ir Mikasa kamuolius

Aerobikos treniruotėms

aerobika_1.png

Sveikata – bene didžiausia vertybė, kurią reikia puoselėti nuo mažų dienų. Nepriklausomai nuo krūvio intensyvumo, bet koks judėjimas suteikia žmogui jėgų, palaiko gerą raumenų būklę ir kt. Be judriųjų žaidimų mokyklose taikomi ir aerobiniai, gimnastikos pratimai, paprastai skirti mergaičių sportiniam aktyvumui skatinti. Naudojama smulki įranga: hanteliai ir štangutės, lankai, treniruočių lazdos ir gumos, jogos kamuoliai, kilimėliai. InSPORTline ir Togu yra gerai pasaulyje žinomi gamintojai, turintys visus būtinus sertifikatus įrodančius ypač aukštą prekių kokybę.

Krepšinis

Stalo tenisas

Lengvoji atletika

   Vaizdo rezultatas pagal užklausą „polanik“      Vaizdo rezultatas pagal užklausą „polanik“

Krepšinio šalyje – krepšininkai mokiniai, krepšinio mokyklos, krepšinio religija ir įranga krepšiniui tik pati geriausia. Siūlome Sure shot, oficialus FIBA įrangos tiekėjas, ir Spalding (Turkish airlines Euroleague`os tiekėjas) produkciją mokyklų inventoriui papildyti: mobilūs ir į žemę montuojami stovai, krepšinio lentoslankai, tinkleliai ir kamuoliai.

Sparčiai jaunimo tarpe populiarėjantis stalo tenisas skatina mokyklos bendruomenes pasirūpinti reikiama įranga fiziniam aktyvumui didinti. Aukščiausios klasės Cornilleau, Sponeta siūlomi tiek lauko ar vidaus, tiek varžybiniai, tiek ir mėgėjiški stalo teniso stalai. Taip pat turime didelį kamuoliukų ir rakečių pasirinkimą.

Lengvoji atletika yra labiausiai kultyvuojama individuali sporto šaka mokyklose. Siūlome įranga bėgimui, ieties, disko ir kūjo metimams, rutulio stūmimui. Turime apsauginių tinklų, bei ratų metimams. Taip pat prekiaujame šuolių įranga, bei reakcijos lavinimo treniruokliais.

Lauko treniruokliai

Treniruokliai

Persirengimo kambariai

Dvigubas pečių presas

DVIRATIS TRENIRUOKLIS BH FITNESS CARBON PROGRAMBĖGIMO TAKELIS BH FITNESS i.F4R

Multifunkcinis centras inSPORTline Profigym N10     Štangos komplektas Body Pump Standart

Vis labiau populiarėja lauko treniruokliai, kuriais nemokamai pasinaudoti į mokyklų stadionus ateina ne tik moksleiviai, bet ir senjorai, bei šeimos su ikimokyklinio amžiaus vaikais. Treniruojantis su lauko treniruokliais žmonės ne tik galės treniruoti visus raumenis, bet ir džiaugtis gryno oro teikiama nauda. Turime didelį lauko treniruoklių pasirinkimą.Paskutiniu metu mokyklų sporto salės vis modernėja. Jose atsiranda vis daugiau kardio, bei jėgos treniruoklių. Mes specializuojamės būtent treniruoklių srityje, todėl galime pateikti geriausius pasiūlymus. Siūlome bėgimo takelius, elipsiniusdviračio ir irklavimo treniruoklius. Taip pat prekiaujame multifunkciniais jėgos centrais, grifais, svoriaisgiromis ir hanteliais.Galime įrengti persirengimo kambarius: paruošti projektą optimaliam erdvės panaudojimui bei pasiulyti Jūsų poreikius atitinkančius persirengimo kambariui reikalingus baldus.

Kitos prekės

Turime daug įvarių aksesuarų, reikalingų mokyklų sportinei veiklai. Tai - chronometrai, šokdynėsmedicininiai kamuoliai ir t.t.

Ypatingai daug dėmesio skiriame vaikų fizinio lavinimo įrangai. Ruošdamiesi kiekvienam projektui detaliai išanalizuojame užsakovo poreikius ir lūkesčius, kad darbai būtų vykdomi greitai ir sklandžiai. Jeigu nerandate ko ieškote, iškilo kokie nors klausimai - susisiekite su mumis ir mes pasistengsime surasti Jus dominančią prekę ar atsakyti į iškilusius klausimus. 

Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.