Valai

Valai


Jus nuo svajonių laimikio skiria tik valas. Žuvis muistosi, nepasiduoda, tačiau pamažu traukiate ją link kranto. Dar truputis ir ištrauksite. O tada tik pokšt, valas nutrūksta jūsų gyvenimo žuvis nuplaukia. Nekokia istorija, ar ne?  Jos galėtų ir nebūti, jei rinkdamiesi valą atkreipsite dėmesį į jo rūšį.

Monofilamentinis valas tobulas pasirinkimas, kai metimai nėra tolimi, o žvejybos specifika nereikalauja didelio jautrumo, tačiau yra reikalingas subtilumas. Šis valas nepamainomas žvejojant plūdine meškere ar upėtakių žvejyboje mažuose upeliuose, Jis taip pat pravers tais atvejais, kai reikalinga didelė valo amortizacija.

Fluorokarboninis – išsiskiria tuo, kad yra sunkiai pastebimas, o esant tam tikros oro sąlygoms tampa nematomu. Dėl to žuvys drąsiau maitinasi jauku. Dėl didesnio tankio šis valas greitai skęsta ir padeda lengviau nugramzdinti masalą. Fluorokarboninis valas mažiau apšąla, todėl yra puikus pasirinkimas žvejybai žiemą.

Pintas – tiks tuomet, kai žvejojama iš toli ir žvejybai reikalingas kuo mažesnis valo tamprumas. Šios rūšies valas nepakeičiamas ir spiningaujant, kai reikalinga preciziška masalo kontrolė. Naudojant pintą valą, jaučiamas masalo nusileidimas ant dugno, jo elgesys, žuvies kibimas ir kova su laimikiu. Apvalus pintas valas mažiau kliūva už akmenų ir yra slidesnis, mažiau painiojasi.

 

 

Filtruoti pagal

Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Ilgis
cm cm
Spalva
Filtravimas

MŪSŲ PARDUOTUVĖS

PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas:

I - V:      9.00 - 18.00

VI:       10.00 - 15.00

Adresas: Ateities pl. 23 b, Kaunas

Telefonas: +370 602 20866

El. paštas: kaunas @ powersport.lt

PARDUOTUVĖ VILNIUJE

Darbo laikas:

I - V:    10.00  - 19.00

VI:       10.00  - 15.00

Adresas: J. Baltrušaičio g. 1, Vilnius

Telefonas: +370 671 24005

El. paštas: vilnius @ powersport.lt

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".

Prekė pridėta palyginimui.